استاندار مرکزی:
ساماندهی آسیب های اجتماعی راهبرد اولویت دار کشوری است
آقازاده گفت: ساماندهی آسیب های اجتماعی راهبرد اولویت دار کشوری است که همگان باید به این امر توجه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، «سیدعلی آقازاده» امروز 12آذر در نشست کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی گفت: ساماندهی آسیب های اجتماعی راهبرد اولویت دار کشوری است که با مشارکت مردم و بهره گیری موثر از توان تشکل های مردمی در این خصوص اقدام شود.

 

استاندار مرکزی با بیان اینکه نشاط اجتماعی از نیازهای ضروری جامعه است، افزود: همه دستگاه های اجرایی و نهادها باید در راستای ایجاد و تحقق نشاط اجتماعی به صورت هدفمند گام بردارند.

 

وی تصریح کرد: امروز اولین پرواز رسمی تهران به اراک و بالعکس توسط هواپیماهای ATR جدید که از محصولات برجام هستند راه اندازی شد.

 

در ادامه این جلسه  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: اجرای برنامه عمل در نمایه اجتماعی استان مرکزی از اردیبهشت ماه امسال در این استان با مشارکت دستگاه های اجرایی کلید خورده و به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است.

 

سعید فرخی افزود: خانه گفتمان شهر اراک، ایجاد دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی در اراک و ساوه با رویکرد اجتماعی محور و مشارکت جامعه محلی در سکونتگاه های غیر رسمی، برنامه ریزی برای پیوند دانشگاه ها با جامعه از طریق مطالبه گری از جمله طرح های اثر بخش در حوزه اجتماعی و فرهنگی استان بوده است.

 

در پایان این نشست از دستگاه های برتر در فعالیت های امور اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی تقدیر شد.

 

 

چاپ خبر