دبیر ستاد عالی‌ کانون‌های مساجد مطرح کرد
پیوند عمیق پایگاه‌های مردمی بسیج و کانون‌های مساجد
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، با اشاره به پیوند عمیق پایگاه‌های بسیج و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: این دو رکن ضمن تلاش برای اعتلای فرهنگی جامعه، ‌در سنگر مقدس مسجد به مقابله با جنگ نرم دشمن می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حبیب‌رضا ارزانی؛ دبیر این ستاد با تبریک هفته بسیج، گفت: بسیج، یادگار ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است که در مدل مردمی و ملی دارای ظرفیت ها و کارکردهای بسیاری است.

 

وی با بیان اینکه حراست از اصل انقلاب و هویت و دستاوردهای آن از وظایف خطیر بسیج است، افزود: کانون های فرهنگی هنری نیز با هویتی مردمی، مذهبی و فرهنگی برای احیاء کارکردهای مسجد و حراست از ارزش های متعالی ایرانی اسلامی پای به عرصه گذاشته اند.

 

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، «بچههای مسجد» را از افسران خط مقدم جبهه فرهنگی خواند که عرصه فعالیت آنان به مراتب از جنگ سخت، خطیرتر است.

 

ارزانی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در مورد ضرورت توجه و ‌حمایت از کانون های فرهنگی هنری مساجد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه ای در این پیام، صراحتا بر همکاری و تعامل بیش از پیش کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و پایگاه های بسیج فعال در مساجد تأکید کردند.

 

وی گفت: ایشان فرمودند «من سفارش می کنم که کانون های فرهنگی هنری مساجد را فراموش نکنید. با همکاری بسیج این کانون ها را موثر کنید. برایش کار کنید.»

 

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، با اشاره به پیوند عمیق پایگاه‌های مردمی بسیج و کانون‌های فرهنگی هنری به عنوان ارکان اصلی مساجد، ابراز خرسندی کرد: این دو رکن اثرگذار با هماهنگی و تعاملی سازنده ضمن تلاش برای اعتلای فرهنگی جامعه، ‌در سنگر مقدس مسجد به مقابله با جنگ نرم دشمن می‌پردازند.

 

 

 

چاپ خبر