سرود «حال خوش خواندن» رونمایی شد
سرود «حال خوش خواندن» توسط دانش آموزان دبستان «فرشتگان» خوانده و رونمایی شد، «حال خوش خواندن» شعار بیست و ششمین جشن هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، سرود «حال خوش خواندن» امروز (30 آبان) توسط دانش آموزان دبستان «فرشتگان» خوانده و رونمایی شد، «حال خوش خواندن» شعار بیست و ششمین جشن هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران است.

 

جشن تکلیف «کتابخوانی» در برنامه «مهمانی کتاب» با حضور سعیدرضا کامرانی، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس و سایر مدعوین برگزار و میثاق نامه کتابخوانی توسط کودکان کلاس دوم این دبستان قرائت شد.

 

حسن دهقان، دبیر انجمن «اهل قلم» در این مراسم بر لزوم توجه به کتاب و کتابخوانی تاکید کرد و گفت: کتاب دوست خوبی است که باید کتاب و کتابخوانی در سرلوحه زندگی ما باشد.

 

شهناز عمادی، هم به قصه گویی پرداخت و زهرا کرامت، دانش آموز خردسال متنی در رابطه با کتاب قرائت کرد و دانش آموزان متن «میثاق نامه با کتاب» به مناسبت هفته کتاب را خواندند.

 

در متن میثاق نامه آمده است: «امروز به پدر و مادر مهربانم، آموزگار دلسوزم و خدای بزرگ قول می دهم با کتاب همیشه دوست باشم، کتاب خواندن را وظیفه خود بدانم و هرگز «یار مهربان» را فراموش نکنم.»

 

 

چاپ خبر