حضورفیلم کوتاه «گوشه ها و زاویه ها» در سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران
رئیس دفتر انجمن سینمای جوانان در استان زنجان از حضورفیلم کوتاه «گوشه ها و زاویه ها» در بین دیگر فیلم های سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران خبر داد.

لیلا بیگی، رئیس دفتر انجمن سینمای جوانان در استان زنجان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، گفت: فیلم کوتاه «گوشه ها و زاویه ها» به کارگردانی و نویسندگی مجتبی حیدری و جبار اوجاقلو به سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران راه یافته و در روزهای شنبه 19 آبان در سالن شماره چهار و در سانس 6 در ساعت 22 تا 23 و 30 دقیقه و روز دوشنبه 21 آبان آبان سالن شماره دو؛ سانس 2  در ساعت 13 تا 14 و 30 دقیقه اکران می شود.

 

به گفته وی، این فیلم توسط انجمن سینمای جوان ایران-دفتر زنجان و با مشارکت حوزه هنری استان زنجان تهیه شده است و در آن نادر فلاح و محمود نظرعلیان ایفای نقش می کنند.

 

این مقام مسوول ادامه داد: تصویربرداری فیلم کوتاه «گوشه ها و زاویه ها» توسط محمدجواد نورمحمدی و صدابرداری آن را بابک علوی تنها بر عهده داشت.

 

رئیس انجمن سینمای جوان استان زنجان با اشاره به اینکه بیشتر فیلم های سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه از فیلم سازان تهران است، گفت: علیرغم کم لطفی های مسوولان استان زنجان و کمبودها در زمینه حمایت از تولید فیلم، در سه سال اخیر فیلم هایی از سوی فیلم سازان استان زنجان در این جشنواره ها راه پیدا می کنند.

 

داستان این فیلم کوتاه، داستان مردیست که از گذشته تیر و تاریک خود روی گردانیده و شخصیت باطن خود را تغییر داده استاما دیدگاه مردم همچنان نسبت به وی مانند سابق است./

چاپ خبر