تقوی‌نژاد:
سهم شهرداری‌ها از درآمدهای مالیاتی افزایش یابد
کاندید تصدی پست ریاست شهرداری تهران گفت: سهم شهرداری‌ها باید از درآمدهای مالیاتی افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شبستان، «کامل تقوی‌نژاد» ، کاندید تصدی شهرداری تهران در پاسخ به سوال مجید فراهانی درباره راهکار برخورد با فساد در شهرداری تهران و کسری بودجه شهرداری گفت: فساد یک مسئله و تلقی از آن مسئله دیگری است.

 

کاندید تصدی پست ریاست شهرداری تهران افزود: باید اعتماد را به نظام اداری کشور بازگردانیم.

 

تقوی‌نژاد تلقی مردم از فساد را یکی از دلایل بی اعتمادی مردم عنوان کرد و افزود: تلقی فساد و فقر گاهی از خود موضوعات کشنده تر است.

 

وی با بیان اینکه فساد را در سازمان مالیاتی کم کردیم و شدت برخورد با فساد در این سازمان در مقایسه با سایر دستگاه ها بیشتر بود، خاطرنشان کرد: اگر شهر را به صورت هوشمند اداره کنیم و از فناوری های اطلاعاتی برای اداره آن استفاده شود قطعا فساد کمتری خواهیم داشت.

 

تقوی نژاد با بیان اینکه باید بازرسی به صورت جدی در دستور کار قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: به همه مشکلات و چالش های شهر تهران اشراف دارم.

 

وی با طرح این سوال که چرا از سه و نیم میلیارد دلار فاینانس در مترو استفاده نمی شود، خاطرنشان کرد: این در حالی است که باید بین شهرداری تهران و نظام مالی کشور اعتماد ایجاد شود.

 

در ادامه، کاندید تصدی ریاست شهرداری تهران به سوال الویری، عضو دیگر شورای شهر تهران پاسخ داد.

 

تقوی‌نژاد درباره راهکارهایش در حوزه عملیاتی و نیروی انسانی گفت: سهم شهرداری ها از مجموع درآمدهای مالیاتی باید افزایش یابد.

 

در ادامه، رییس شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: زمان کامل تقوی نژاد کاندید تصدی پست ریاست شهرداری تهران به پایان رسیده است و می تواند در تماس با اعضا به سوالات باقیمانده پاسخ دهد.

چاپ خبر