نماینده ولی فقیه در لرستان:
پیام شهدا مقاومت در برابر توطئه های دشمنان است
نماینده ولی فقیه در لرستان، با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت را موجب افتخار و بزرگی است، افزود: بصیرت، ایستادگی و مقاومت مهم ترین راه مقاومت در برابر توطئه های دشمنان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، آیت الله سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، امروز(17 آبان) در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید زنده وطن سید نورخدا موسوی، افزود: شهدا با ایثار جان خود درس بزرگ مقاومت و ایثار در برابر توطئه های دشمنان را به یادگار گذاشتند.

 

وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت، باعث افتخار و بزرگی ملت و خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود.

 

آیت الله میرعمادی، با اشاره به رشادت های شهدا و ایثارگران، افزود: فرزندان مرزبان مقتدرانه در برابر دشمنان قد علم می کنند.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان، با گرامیداشت یاد وخاطره شهید زنده وطن سید نورخدا موسوی، گفت: سید نورخدا موسوی در درگیری شجاعانه با گروهگ تروریستی ریگی به شهادت رسید.

 

آیت الله میرعمادی، با اشاره به یک دهه زندگی نباتی شهید، افزود: شهید نورخدا موسوی به رغم زندگی در کما الگویی از ایثار و مقاومت  و باعث روحیه به جاماندگان بود.

 

وی با اشاره به شهادت سید نورخدا موسوی، پس از یک دهه درد و رنج، تاکید کرد: خانواده معظم شهید در این مدت رنج و سختی های بسیار را تحمل کردند و همسر شهید زینب وار زندگی کرد.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان، بیان کرد: اینکه امروز پدر شهید می گوید رهبری نباید تنها نورخدا موسوی این بوده است که نفس در سینه داریم برای دفاع از انقلاب و آرمان های انقلاب ایستاده ایم.

 

پیکر مطهرسید نورخدا موسوی شهید زنده کشور در گلزار شهدای این شهرستان به خاک سپرده شد.


سید نورخدا موسوی، شهید زنده لرستان جانباز 100 درصد در 17 اسفند 1387 ، 10 سال پیش در درگیری با گروهک تروریستی ریگی مجروح شد و تاکنون در حالت کما به سر می برد.
 

چاپ خبر