فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی:
امنیت کشور مرهون ایثارگری و رشادت سید نورخداهاست
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی، با اشاره به اینکه امنیت امروز کشور بزرگترین نعمتی است که حاصل خون شهداست، گفت: امنیت امروز در سایه خون شهدا و رشادت سید نورخدا ها به دست آمده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، سردار حسین اشتری، فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی، امروز(17 آبان) در مراسم تشییع پیکر شهید زنده وطن، سید نورخدا موسوی، گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون خون پاک شهیدان است.

 

وی با بیان اینکه سربازان وطن در نیروی انتظامی با آمادگی کامل ازامنیت و آرامش کشور صیانت می کنند، افزود: نیروهای مسلح برای صیانت از امنیت کشور و ارزش های اسلامی از رهنودهای رهبر معظم انقلاب و منویات امام راحل پیروی می کنند.

 

سردار اشتری، در ادامه با تسلیت و تبریک شهادت سید نورخدا موسوی به مردم لرستان و خانواده معظم شهید، افزود: سید نورخدا موسوی درگیری با گروهک تروریستی ریگی و در پی رزمی شجاعانه به درجه جانبازی 100 درصدی نائل آمده بود.

 

فرمانده ناجا، تصریح کرد: شهید سید نورخدا بعد از آن رزم 10 سال زندگی را در حالت نباتی داشته و در این مدت شاهید ایثارگری و پرستاری خانواده معظم شهید بوده ایم.

 

سردار اشتری، با بیان اینکه نگهداری از جانبازی در این وضعیت بسیار کاری دشوار بوده است و در این 10 سال مردم شاهد عمق عشق و علاقه خانواده شهید به خاندان ولایت و مجاهدت در راه خدا بودند، خاطرنشان کرد: امروز به خانواده شهید به ویژه همسر صبور و فرزندان دلاور و پدر و مادر شهید تبریک و تسلیت عرض می کنیم.

 

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: امنیت امروز کشور مدیون شهید نورخداها، جانبازان و خانواده های معظم شهدا و هوشیاری ملت ایران است.

 

سردار اشتری، امنیت را دستاورد خون شهیدان دانست و گفت:  نیروی انتظامی بیش از ۱۳ هزار شهید تقدیم مکتب و کشور و رهبر کرده است.

 

وی خاطرنشان کرد: 5 هزار شهید از شهدای نیروی انتظامی  در راستای مبارزه با مجرمان و قاچاقچیان مواد مخدر و حفظ امنیت کشور جان خود را ایثار کرده اند.

 

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری حواسشان به سربازهای خود بوده و می‌دانند چه کسانی در چه وضعیتی هستند، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که سلام و تسلیت من را به مردم ولایتمدار لرستان برسانید.

.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان، اظهار کرد:  خدا را شاکریم رهبری داریم که با وجود کثرت کار به سربازان خود توجه دارد.

چاپ خبر