هر کجای عالم می توان خادم آستان قدس رضوی شد
مسئول کانون رسانه خادمیاران آستان قدس رضوی استان البرز، خادمی آستان قدس رضوی را یک رحمت و توفیق الهی خواند و گفت: هر کجای عالم می توان خادم آستان قدس رضوی شد.

«ابوالفضل مهرابی پور» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز در خصوص اهمیت جایگاه خادمیاران رسانه آستان قدس رضوی گفت: خادمیاری آستان قدس رضوی آرزویی است که بسیاری از مشتاقان و علاقمندان به امام رضا(ع) در دل می پرورانند.

 

مسئول کانون رسانه خادمیاران آستان قدس رضوی در استان البرز ادامه داد: فضایی که در تولیت آستان قدس رضوی به منظور خدمت رسانی فراهم شده است، یک فرصت برای هر یک از کسانی است که تمایل دارند خادم حضرت امام رضا(ع) باشند.

 

 

این استاد دانشگاه افزود: اصحاب رسانه در قالب های متعدد خبر، گزارش، یادداشت و ... می توانند در راستای تبیین فرهنگ رضوی گام بردارند و در چارچوب رسانه خادمیار رضوی باشند.

 

وی با بیان این مهم که خادمیاری مختص به محدوده جغرافیایی خاص حرم مطهر نیست، توضیح داد: خادمان حضرت امام رضا(ع) فراتر از حرم در شهر ؛ حتی در سطح بین الملل با نیت خادمی می توانند در این حوزه فعالیت کنند.

 

مسئول کانون رسانه خادمیاران آستان قدس رضوی استان البرز تصریح کرد: برپایی نشست های هم اندیشی، شناسایی محرومان و خدمت رسانی به آنان، تهیه و تنظیم اخبار مرتبط با آستان قدس رضوی از جمله برنامه هایی است که در کانون رسانه خادمیاران آستان قدس رضوی طی یکسال گذشته به انجام رسیده است.

 

مهرابی پور در پایان با تأمل بر اهمیت تبیین فرهنگ رضوی با همت اصحاب رسانه، بیان کرد: تبیین فرهنگ رضوی، منش و سیره امام مهربانی، حضرت امام رضا(ع) به واسطه ابزار رسانه و با اهنمام اصحاب قلم ممکن است.

 

 

 

چاپ خبر