تولیت آستان قدس رضوی:
ادامه حیات امامت، مدیون امام رضا(ع) بود
حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی، گفت: توسعه معارف الهی در زمان امام رضا (ع) بیشتر بود و انسجام جامعه اسلامی و برکات حضور ایشان باعث شد دشمن از کارشکنی در امر ولایت ناامید شود و نهایتا به فکر شوم شهادت آن حضرت بنگرد.

به گزارش خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاری شبستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید  ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در مراسم شب شهادت امام رضا(ع) که در صحن انقلاب حرم مطهر آن حضرت برگزار شد با اشاره به اینکه امام رضا(ع) مشرف به همه امور ما هستند، اظهار داشت: امروز آنچه را در این چهل سال بدست آوردیم در مقابل چشم امام رضا(ع) هست، هرآنچه با موفقیت همراه بوده است و ما تلاش کردیم در این زمان بدست بیاوریم در مقابل دیدگان امام هشتم قرار دارد.

 

وی ادامه داد: امروز دشمن سعی دارد با جنگ اقتصادی، روانی و رسانه‌ای ایران را به عقب برگرداند، اما دشمن بداند که جامعه ما پیرو امام رضا(ع) است، ما پیرو امامی هستیم که به گفته رهبری مبارزه‌گری خستگی ناپذیر است که با تمام تلاش نگذاشت امامت را از بین ببرند.

 

تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: در راستای جریان حیات امامت؛ حضرت زهرا(س) و امام رضا(ع) بسیار تلاش کردند و نگذاشتند جریان امامت از بین برود، توسعه معارف الهی در آن زمان بیشتر بود و انسجام جامعه اسلامی و برکات حضور امام رضا(ع) باعث شد دشمن از کارشکنی در امر ولایت ناامید شود و نهایتا به فکر شوم شهادت امام رضا(ع) بنگرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با تقاضا از ساحت مقدس امام زمان(عج) گفت: امروز بعد از دو ماه گریه‌ و زاری به درگاه امام حسین(ع) همه از امام زمان(عج) می‌خواهند که آنچه به خوبان درگاه خود می‌دهند به ما نیز عطا کنند، این مردم توقع دارند که از عنایت ولی‌عصر(عج) بهره‌مند شوند.

 

 

چاپ خبر