پنجعلی:
پرسپولیس صد درصد پیروز میدان است
پنجعلی با بیان اینکه پرسپولیس صدرصد پیروز میدان است، گفت اما واقعیت این است که بازی سختی در پیش داریم و هرچه بازیکنان با اعتماد به نفس و آرامش بیشتری بازی را ادامه دهند با موفقیت بیشتری روبرو خواهند شد.

«محمد پنجعلی» در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری شبستان با بیان اینکه بازی مقابل تیم ژاپن بازی سنگینی است، گفت: بازی روز شنبه به معنای واقعی، یک بازی سنگین در مقابل تیم حرفه ای ژاپن است اما عملکرد خوبی که پرسپولیس در بازی رفت از خود به نمایش گذاشت، نشان داد که حتی می تواند پیروز میدان شود ضمن اینکه در نیمه اول هم  موقعیت های خوبی داشت.

 

پیشکسوت تیم پرسپولیس بیان کرد: روز شنبه،هم یک حرکت تاریخ ساز را از سوی بازیکنان پرسپولیس شاهد خواهیم بود و هم مایه افتخار باشگاه، پیشکسوتان و مردم خواهیم شد.

 

پنجعلی با بیان اینکه تیم ژاپن سرعت و کیفیت خوبی در انجام تاکتیک های خود دارد، تصریح کرد: اما شرایط استادیوم آزادی فرق می کند، امیدواریم بازی مقابل ژاپن یک بازی خوب و توأم با آرامش باشد.

 

وی با بیان اینکه هواداران باید با صبر و حوصله بازی را دنبال کنند، افزود: احتمال رخ دادن هر اتفاقی در بازی فوتبال وجود دارد. ممکن است با سوت داور اخطاری داده شود یا بازیکنی اخراج شود به هر حال حفظ آرامش از همه چیز مهم تر است، چون هر زمانی که آرامش بازیکنان مختل شده به ضرر ما تمام شده است.

 

پنجعلی با بیان اینکه پرسپولیس همیشه در غیاب بازیکنان مصدوم خود بازی کرده است، افزود: تیم پرسپولیس همین الان هم قهرمان است. با وجود کمبود بازیکنان،مردانه جنگیده و تا اینجا پیش آمده است این در حالی است که اگر هر تیم دیگری با این شرایط بود در ابتدای شروع بازی های آسیایی اوت می شد و نمی توانست ادامه دهد ولی خوشبختانه پرسپولیس با درایت کادر فنی و مدیریت باشگاه با آرامش تا این مرحله صعود کرده است، امیدواریم در بازی روز شنبه هم موفق شود.

 

این پیشکسوت تیم پرسپولیس با بیان اینکه هرچند هرچه گذشت بازی ها سخت تر و عملکرد تیم بهتر شدگفت: پس این طور نیست که نتوانیم در ورزشگاه آزادی در مقابل دیدگان بیش از 100 هزار هوادار و 40 میلیون بیننده تلویزیون کاری کنیم.

 

پنجعلی با بیان اینکه پرسپولیس صدرصد پیروز میدان است، افزود: اما واقعیت این است که بازی سختی در پیش داریم و هرچه بازیکنان با اعتماد به نفس و آرامش بیشتری بازی را ادامه دهند با موفقیت بیشتری روبرو خواهند شد.

چاپ خبر