ایران اسلامی به هیچ عنوان سر تسلیم مقابل توطئه های شیطان بزرگ فرود نمی آورد
رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی گفت: ایران اسلامی به هیچ عنوان سر تسلیم مقابل توطئه های شیطان بزرگ فرود نمی آورد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، حجت الاسلام کاظم سپاسی امروز( یکشنبه 13آبان) در جمع راهیپمایان 13 آبان در مصلی بیت المقدس اراک، گفت: مسئولان جمهوری اسلامی ایران نیز در پاسخ به وفاداری ملت به آرمان های کشور باید تمام توان خود را برای رفع مشکلات اقتصادی به کار بگیرند.

 

رئیس حوزه های علمیه استان مرکزی و امام جمعه موقت اراک افزود: آمریکای جنایتکار در سراشیبی زوال قرار گرفته و در مقابل آن جمهوری اسلامی ایران هر روز مقتدتر برنامه های خود را پیش می برد.

 

وی با بیان اینکه به برکت خون شهدا و آرمان های امام راحل، حرف اول و آخر در مناسبات سیاسی منطقه از سوی نمایندگان جمهوری اسلامی ایران بیان می شود ادامه داد: آمریکا درطول 40 سال گذشته در تمام توطئه هایی که بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی تحمیل کرده با شکست مواجه شده زیرا ایران اسلامی به هیچ عنوان سر تسلیم مقابل توطئه های شیطان بزرگ فرود نمی آورد.

 

حجت الاسلام سپاسی تصریح کرد: ملت ایران امسال یک بار دیگر در13 آبان برای مبارزه با استکبار جهانی به میدان آمدند و نشان داد که در هر شرایطی از آرمان های نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه 13 آبان نماد استکبار ستیزی و مواجهه با دشمن بی منطق است افزود: تهدید برای ملت ايران تازگی ندارد و هيچ اتفاقی در اقتصاد ايران به دليل تحريم های آمريکا نخواهد افتاد و برنده واقعی اين جنگ نابرابر اقتصادی ملت ايران خواهند بود.

 

وی ادامه داد: ایران اسلامی به هیچ عنوان سر تسلیم مقابل توطئه های شیطان بزرگ فرود نمی آورد و هر بار بعد از توطئه های شوم و پلید این کشور استکبار گر، ملت ایران آگاهتر و هوشیارتر از قبل می شوند.

 

چاپ خبر