موسوی لارگانی:
دوربین‌های دشمن جمعیت با شکوه راهپیمایی ۱۳ آبان را نمی‌بیند
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه دوربین های رسانه های دشمن جمعیت باشکوه راهپیمایی امروز را نمی بیند، گفت: همین رسانه ها اگر چند نفر انگشت شمار در گوشه ای اعتراضی داشته باشند به دنبال بزرگ نمایی آن هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، حجت الاسلام «سید ناصر موسوی لارگانی» در جمع راهپیمایان امروز 13 آبان در اصفهان با بیان اینکه مردم ایران با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی استوارتر از همیشه در صحنه حضور دارند، گفت: در چنین روزی دانش آموزان در مقابل رژیم فاسد ایستادند و امروز به پیروی از آن ها و برای گرامی داشت یاد و خاطره آنها در صحنه حضور پیدا کرده ایم.

 

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به اینکه توطئه آمریکایی ها علیه ایران از زمانی که امام راحل را تبعید کردند، آغاز شد، اظهار داشت: این توطئه ها ادامه داشته است و در روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب با تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان اسناد آن نیز بر همگان مشخص شد.

 

وی به ماجرای مخالفت مخالفت رییس جمهور وقت با عملی که امام(ره) آن را انقلاب دوم نامید، گفت: عده ای در آن شرایط ترسیده بودند چرا که همچون امام تکیه گاهشان خداوند نبود.

 

موسوی لارگانی به آغاز تحریم های جدید آمریکا در این روز اشاره کرد و گفت: قبل از اینکه لانه جاسوسی را تسخیر کنیم هیچ دولتی نمی توانست به آمریکا بگوید بالای چشمت ابروست اما امروز ملت های بیدار در مقابل ترامپ ایستاده اند.

 

وی تحریم ها را یک فرصت بزرگ دانست و افزود: اگر این تحریم ها نبود ما به فکر تولید نبودیم و اگر تحریم نبود ما از خودمان موشک و سلاح نداشتیم و اگر موشک نداشتیم امروز ابرقدرت ها از ما ترسی نداشتند.

 

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اگر این موشک ها نبود حرکت های داعش ادامه دار بود، تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که در کمترین فاصله پاسخ حمله داعشی ها داده می شود.

 

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید چشم امیدشان به این ملت باشد نه خارج از مرزها، گفت: تحریم ها نباید عاملی برای پذیرش مذاکره و یا فشار بر مردم باشد بلکه باید به عنوان یک فرصت برای پیشرفت کشور باشد.

 

این نماینده مجلس به حضور با شکوه چند صد هزار نفری مردم در راهپیمایی 13 آبان اشاره کرد و افزود: رسانه های دشمن این حضور با شکوه را نمی بینند اما اگر چند نفر انگشت شمار در گوشه ای اعتراضی داشته باشند به دنبال بزرگ نمایی آن هستند.

چاپ خبر