در ایام پیاده‌روی اربعین انجام گرفت
بازدید «دکتر ارزانی» از موکب مهدی موعود(عج) در شهر کاظمین
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ارزانی با حضور در شهر مقدس کاظمین، از بخش‌های مختلف موکب فرهنگی هنری مهدی موعود (عج) بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حبیبرضا ارزانی با حضور در شهر مقدس کاظمین از بخش های مختلف موکب فرهنگی هنری موعود (عج) بازدید کرد.

 

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، همچنین در این سفر هفت تندیس «الحسین یجمعنا» را به مسئولان مواکب ایرانی و عراقی که به زائران پیاده اربعین حسینی خدمات دهی می کنند،‌ اهدا کرد.

 

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی نیز با تقدیر از حمایت ویژه ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور از موکب مهدی موعود (عج) در سال جاری، افزود: برنامه های مختلف فرهنگی این موکب امسال با حمایت ستاد عالی با استقبال بسیار خوبی از سوی زائران مواجه شد.

 

حجت‌الاسلام سبزه کار با تاکید بر پیوند اربعین با فرهنگ مهدویت گفت: کانون فرهنگی هنری موعود (عج) شهر فردوس که نمونه یک مسجد طراز اسلامی است امسال با هندسه یک مسجد با برپایی از موکب در شهر کاظمین،‌ برای سومین سال متوالی پذیرای زائران بود.

چاپ خبر