بازدید مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان فارس از موکب «ثارالله (ع)» کانون «شهید رکنی» شیراز
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان فارس از موکب «ثارالله (ع)» کانون فرهنگی و هنری «شهید مصطفی رکنی» مسجد «حضرت ابوالفضل (ع)» شیراز بازدید کرد.

حجت الاسلام حسین امیدی در حاشیه بازدید از موکب «ثارالله (ع)» کانون فرهنگی و هنری «شهید مصطفی رکنی» مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شیراز، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: ارتباط، احترام و تکریم نونهال، نوجوان و جوانی که وارد مسجد می شود، یک اصل اساسی و یک تکلیف جدی برای ارکان مسجد از جمله مدیر کانون فرهنگی و پایگاه مقاومت بسیج است.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس خاطرنشان کرد: سیره و سنت انبیاء، اوصیاء و اولیاء الهی (ع)، تفقد، دلجویی و ارتباط موثر با نسل جوان بوده و این یک الگوی مناسب و عالی برای هر مدیر فرهنگی است.

 

 

 

 

امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شیراز در ادامه با اشاره به بهره گیری از ظرفیت نوجوانان و جوانان مسجد در برپایی موکب «ثارالله (ع)» کانون فرهنگی و هنری «شهید مصطفی رکنی» افزود: در این موکب که به مناسبت ایام سوگواری اربعین حسینی برپاشده است، سعی شده است در اجرای برنامه ها از ظرفیت اعضای کانون حسب توانمندی آنان استفاده شود.

 

حجت الاسلام امیدی با اشاره به برنامه های موکب «ثارالله (ع)» گفت: توزیع بروشور تبلیغی و فرهنگی با موضوع فضائل حضرت سیدالشهداء (ع)، روضه خوانی و مرثیه سرایی، ایجاد غرفه ویژه نونهالان برای جذب آنان به کانون مسجد و همچنین جمع آوری و توزیع نذورات مردمی از برنامه های این موکب است.

 

 

چاپ خبر