باید از ظرفیت بچه های مساجد در برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی استفاده کرد
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس با اشاره به اینکه اکثر افرادی که در راهپیمایی ها حضور می یابند همین بچه های مسجدی هستند، گفت: باید از ظرفیت بچه های مساجد در برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام حسین امیدی امروز (29 مهر) در دیدار با معاونین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس، گفت: کمیته مساجد دهه فجر به خاطر اینکه با اقشار مختلف مردم در ارتباط است، کمیته ای حساس و مهم محسوب می شود.

 

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس با اشاره به اینکه بچه های مسجدی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون همواره در صحنه های مختلف حامی اسلام و انقلاب بوده و هستند و این مهم می طلبد که توجه بیشتری به مساجد شکل گیرد، افزود: امسال برنامه های 40 سالگی انقلاب آنقدر پررنگ برگزار خواهیم کرد که دشمن حتی در خیال هم نتواند به نظام مقدس اسلامی، خدشه ای وارد کند.

 

وی با اشاره به اینکه اکثر افرادی که در راهپیمایی ها حضور می یابند و در صحنه های مختلف پشتیبان نظام و انقلاب اند، همین بچه های مسجدی هستند، تاکید کرد: باید از ظرفیت بچه های مساجد در کارگروه های مختلف ستاد دهه فجر و برنامه های 40 سالگی انقلاب اسلامی استفاده کرد.

 

خاطر نشان می شود، در پایان این مراسم حکم ریاست کمیته مساجد ستاد دهه فجر فارس به امضای حجت الاسلام محمد رضایی، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس و مسئول ستاد دهه فجر استان، به حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس، اهدا شد.

 

 

چاپ خبر