نماینده ولی فقیه در گیلان:
آمریکایی‌ها به دنبال تحمیل برجام های دیگری به ملت ایران هستند
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه آمریکایی ها به دنبال تحمیل توافق برجام های دیگری به ملت ایران هستند گفت: آمریکایی ها هیچگاه به تعهدات خود در قبال ایران عمل نکرده اند و از این پس نیز عمل نخواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، آیت الله رسول فلاحتی، در خطبه های امروز( جمعه،۲۰ مهر) نماز جمعه رشت با اشاره به فرمایشات رهبری در بین گردان های عاشورا گفت: قرار گرفتن در مسیر پیشرفت نیازمند برخورداری از مولفه هایی چون اعتماد به نفس، عزم بر ایستادگی، احساس حضور، شناخت عرصه های تهاجم و فهم درست از واقعیت هاست.

 

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه تجربه نشان داده هر جا در مقابل دشمنان منفعلانه عمل کرده ایم، جسارتشان برای تعرض به آرمان‌های انقلاب بیشتر شده است افزود: دشمنان با بزک کردن مسایل هسته ایی به دنبال انتقام گیری از ملت ایران هستند.

 

آیت الله فلاحتی با اشاره به مقاومت های ملت ایران علیه تحریم های هسته ایی تصریح کرد: بهترین شیوه پاسداشت ارزش‌ های پاک انقلاب، ایستادگی مقابل زیاده خواهی های دنیای استکبار است.

 

امام جمعه رشت ادامه داد: تجربه تاریخ 40 ساله انقلاب نشان می دهد آمریکایی ها هیچگاه به تعهدات خود در قبال ایران عمل نکرده اند و از این پس نیز عمل نخواهند کرد.

 

وی با بیان اینکه تحریم بانکی عمده ترین تحریم ایران اسلامی بود افزود: طبق برجام باید تحریم ها برداشته می شد اما تاکنون اقدام عملی نکرده اند.

 

فلاحتی با اشاره به خیانت آمریکایی ها به ملت ایران گفت: آمریکایی ها به دنبال تحمیل توافق برجام های دیگری به ملت ایران هستند اما مقام معظم رهبری در برابر آن ایستادگی کرد.


وی به لایحه CFT از زیر مجموعه های معاهده ی FATF که در مجلس شورای اسلامی تصویب شد اشاره و تاکید کرد: از همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دولتمردان می خواهم  در راستای منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب، در هر شرایطی منافع ملی و آرمان‌های والای انقلاب را در نظر بگیرند.

 

امام جمعه رشت  ادامه داد: طبق فرموده رهبری «بعضی از مصوبات مجلس بوی غربی می دهد» و از نمایندگان مردم در مجلس خواهانیم در جریان های کلان ملت سیاسی رفتار نکنند.

 

وی اضافه کرد: درعرصه جهانی زمانی موفق خواهیم بود که هجومی برخورد کرده و عقب نکشیم.

 

فلاحتی خواستار برطرف کردن مشکلات اقتصادی شد و از نماینگان مجلس خواست تا راهکاری برای برطرف کردن مشکلات و گرانی بیابند.

 

 

 

چاپ خبر