رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خبر داد:
همکاری سازمان فرهنگی هنری و کانون های مساجد در برپایی موکب های اربعین
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از آمادگی این سازمان برای همکاری با کانون های فرهنگی هنری مساجد به منظور برپایی موکب هایی در مسیر اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، سعید اوحدی در حاشیه آیین اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت مساجد که امروز در تالار سوره حوزه هنری در حال برگزاری است با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: ما بر اساس این تفاهم نامه همکاری های گسترده ای در حوزه های دینی، فرهنگی، تربیتی و آموزشی داریم.

 

وی با اشاره به ظرفیت گسترده ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد خاطرنشان کرد: رویکرد ما استفاده حداکثری از ظرفیت 24 هزار کانون فرهنگی هنری در برگزاری برنامه های دینی، فرهنگی، آموزشی و تربیتی است.

 

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه استفاده از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد موجب ایجاد تحولی عظیم در راهپیمایی اربعین حسینی می شود، افزود: اعتقاد ما بر این است که استفاده از ظرفیت مساجد و کانون های فرهنگی هنری می تواند موجب رونق فعالیت های فرهنگی هنری در موکب های مستقر در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی شود.

 

 

چاپ خبر