/مسجد در دیگر رسانه‌ها/
فعالیت ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری در کشور تا تاکید بر کاهش وابستگی مساجد به دولت‌ها
فعالیت ۲۴ هزار کانون فرهنگي هنری در مساجد کشور و اظهار نظر فرماندار ویژه لارستان درباره کاهش وابستگی مساجد به دولت‌ها، از مهم‌ترین اخبار حوزه مسجد در روز ۱۷ مهرماه ۹۷ است.

خبرگزاری شبستان: در ادامه، تعدادی از اخبار برخی رسانه‌های کشور در حوزه مسجد، که امروز (17 مهرماه) منتشر شده است، می‌آی:.

 

ایکنا نوشت:

فرماندار ویژه لارستان:

وابستگی مساجد به دولت‌ها را كاهش دهیم

 

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینكه مساجد از صدر اسلام تاكنون در همه دوران‌ها مستقل از حاکمیت و دولت‌ها توانسته است، نقش خود را ایفا کند، گفت: باید وابستگی و نفوذ دولت‌ها و دست‌اندرکاران امور مدیریتی و دولتی را از فعالیت‌های مستقل مساجد کاهش دهیم.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان:

مساجد باید پاسخگوی نیاز اقشار مختلف باشد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمان گفت: آشنایی بیشتر مردم و مسئولان با استعدادها و ظرفیت های قرآنی موجود در کانون های فرهنگی و هنری مساجد، ایجاد بستر مناسب و برگزاری دوره های آموزشی برای حضور نوجوانان و جوانان قرآن مدار برای حضور در مسابقات فنی و تخصصی و استفاده از ظرفیت دستگاه ها و نهادهای فرهنگی و قرآنی جهت همراهی و تقویت بخشی رقابتی فعالیت های قرآنی از دیگر اهداف جشنوراه قرآنی مدهامتان است.

 

 

فارس نوشت:

برنامه عزاداری دهه اول صفر در مسجد شهید بهشتی/ «حاج قربان» ندبه‌خوان این هفته

 

مراسم عزاداری دهه اول ماه صفر در مسجد شهید بهشتی به مدت ۱۰ شب با سخنرانی حجت‌الاسلام ابوالقاسمی برگزار می‌شود.

 

خبرگزاری صدا و سیما نوشت:

معاون ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور اعلام کرد

 فعالیت 24 هزار کانون فرهنگي در مساجد کشور

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: 24 هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد کشور فعال است.

 

 

 

چاپ خبر