«سجاد افشاریان» و «ایوب آقاخانی» مقابل دوربین ابراهیم شیبانی/«نجوا»روی آنتن شبکه یک رفت
مجموعه تلویزیونی«نجوا»به کارگردانی ابراهیم شیبانی و تهیه کنندگی سعیدشاهسواری با حضور سجادافشاریان، ایوب آقاخانی و تعدادی دیگر از چهره های تئاتر روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

به گزارش خبرنگار تلویزیون خبرگزاری شبستان،‌  ابراهیم شیبانی که تجربه دستیار کارگردانی، کارگردانی و بازیگری را در کارنامه کاری خود دارد و فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی از دانشکده سینما تئاتر است این بار با سریالی به نام «نجوا» به شبکه یک سیما آمده است.

 

«نجوا» که تقریبا در سکوت خبری ضبط شد از شب گذشته روی آنتن شبکه یک سیما رفت. این سریال شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:15 پخش می شود و جمعه ها هم خلاصه قسمت های پخش شده یک هفته روی آنتن خواهد رفت.ساعت 1:15 بامداد، 9:30 و 15:10 روز بعد این سریال برای بینندگان بازپخی خواهد شد.

 

 

مجموعه تلویزیونی «نجوا» به تهیه کنندگی سعیدشاهسواری در48  قسمت 50 دقیقه ای روی آنتن تلویزیون می رود.

 

« سجاد افشاريان» بازیگر اصلی این سریال است و پوريا رحيمي سام، نغمه ارجمند، الهام نامي، مسعود كرامتي، محمد علي نجفي، احمد حامد، ايوب آقاخاني، مسعود دلخواه، وحيد نفر، سوگل خليق، مجيد  نوروزي و محسن بهرامي از دیگربازیگران این سریال هستند .تقریبا اغلب بازیگران این سریال از جمله ایوب آقاخانی، سجاد افشاریان  از چهره های مطرح و یا فعالان حوزه تئاتر هستند.

 

 

 

داستان سریال به این شکل است که جلال شایان بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، درکتاب فروشی استادش هرمزی کار می‌کند. تنها فرزند هرمزی دختری‌ است به نام فروغ که مترجم آثار ادبی ا‌ست. دیدارهایی که به واسطه‌ی کار جلال در کتاب فروشی میان او و فروغ اتفاق می‌افتد، منجر به علاقه و تصمیم آنها به ازدواج می‌شود. فروغ به یک زندگی ساده و توأم با عشق راضی‌ است اما جلال سرِ پُر سودایی دارد و... . محورهای سریال نجوا رزق حلال، یتیم­نوازی، نقش محوری مادر، امید به نسل نو، آسیب­های اجتماعی و طلاق و تشویق به تولید است.

 

سایر عوامل تولید سریال نجوا عبارتند از: نويسنده سعيد شاهسواري، مدير تصويربرداري علي محمدزاده، موسيقي مهدي محمود خاني، خواننده محسن كرامتي و سجاد عرب زاده، تدوين سعيد شاهسواري، طراح چهره پردازي الهام صالحي، طراح صحنه و لباس ابراهيم شيباني، صداگذاري و تركيب صدا ندا محسني، صدابردار شهرام متولي باشي و مدير تو ليد و برنامه ريز احمد ساكت.

 

 

 

چاپ خبر