معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان:
کانون پرورش فکری به پاتوق هنرمندان تبدیل شود
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان گفت: باید شرایطی را فراهم کنیم که کانون پرورش فکری کودکان به پاتوق هنرمندان تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، محمدرضا زمردیان، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان، ظهر امروز (چهارشنبه 11 مهر) در آیین تکریم و معارفه مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان گفت: آقای سیف بیش از ۳۵ سال سابقه در حوزه پرورش کودکان و نوجوانان دارد و ایشان فردی سختکوش در این حوزه بوده است.

 

وی تصریح کرد: خانم رجب‌نسب به پیشنهاد استان برای این سمت معرفی شد و ابتدا از ایشان شناختی نداشتیم ولی وی را فردی پرتوان در این حوزه می‌دانیم.

 

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان ادامه داد: در کانون پرورش فکری کودکان به دنبال تربیت نیرویی هستیم که بتواند نوآوری و پویایی را توهم با هم ایجاد کند.

 

زمردیان با بیان اینکه شعار امسال کانون پرورش کودکان و نوجوانان" زندگی را خوب تمرین می‌کنیم" در نظر گرفته شده است، گفت: مدیران ما در استان‌ها باید شریک فرهنگی داشته باشند و دستگاه‌هایی اجرایی باید به کمک کانون پرورش فکری بیایند.

 

وی افزود: دوره فعالیت خانم رجب‌نسب هر چقد هم طولانی باشد کوتاه خواهد بود عقب ماندگی زیادی در حوزه اجتماعی داریم و باید پرتلاش در این مسیر گام برداریم.

 

معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان ادامه داد: تجربیات اندوخته شده در کانون می‌تواند در پیشبرد اهداف کانون کمک کنند.

 

زمردیان توجه به اعضا را یکی از سرمایه‌های اصلی کانون دانست و افزود: ایجاد کانون‌ها یکی از روش‌هایی است که ابلاغ شده و باید شرایطی را فراهم کنیم که کانون پرورش فکری کودکان پاتوق هنرمندان تبدیل شود.

 

وی یادآور شد: امیدواریم شرایطی را در کانون پرورش فکری استان به وجود بیاوریم که به شکوفایی استعدادهای کودکان و  نوجوانان استان تبدیل شود.

 

چاپ خبر