به همت دفترآیت الله جوادی آملی در زنجان؛
برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «رازهای نماز» اعلام شد
مسابقه کتابخوانی«رازهای نماز» تالیف آیت الله جوادی آملی روز جمعه (۶ مهر) در مصلاهای نماز جمعه شهرهای قیدار، ابهر و خرمدره با حضور ۱۶۳ شرکت کننده برگزار شد که ۲۰ برگزیده داشت.

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان، مسابقه کتابخوانی از تالیفات آیت الله جوادی آملی به همت دفتر ایشان در استان زنجان برگزار می شود.

 

مسابقه کتابخوانی«رازهای نماز» تالیف آیت الله جوادی آملی روز جمعه (6 مهر) در مصلاهای نماز جمعه شهرهای قیدار، ابهر و خرمدره با حضور 163 شرکت کننده برگزار شد که 20 برگزیده داشت.

 

در این دوره از مسابقات فرناز دودانگه از خرمدره جایزه 6 میلیون ریالی، کبری محبی از ابهر جایزه 5 میلیون ریالی، فاطمه احمدی از ابهر جایزه 4 میلیون ریالی، نگار ذوالقدر از خرمدره جایزه 3 میلیون ریالی و علی بیگدلی از قیدار جایزه 2 میلیون ریالی را به عنوان نفرات اول تا پنجم به خود اختصاص دادند.

 

همچنین سیدهادی موسوی و غزاله صادقی از قیدار، سیده شیما موسوی از خرمدره، پگاه فتحی از ابهر، اسماعیل قاسم پور از قیدار، مهدیه نجفلو از ابهر، معصومه آبکار و معصومه موسی پسند از خرمدره، حسن خسروی، صفی الله مرادی، رقیه کاظمی، الهه بیگدلو و پروانه شهیدی از قیدار، پوریا عابدینی از ابهر و ناهید خدابنده لو از قیدار به عنوان نفرات ششم تا بیستم این دوره از مسابقات جوایز یک میلیون ریالی کسب کردند.

 

لازم به یادآوری است مسابقه کتابخوانی از کتاب شکوفه‌های عقل در پرتو نهضت حسینی هم از دیگر تالیفات آیت الله جوادی آملی در شهرهای زنجان، هیدج و سلطانیه در روز 20 مهر برگزار می شود.

 

تاکنون 600نفر برای شرکت در این دوره از مسابقات نام‌نویسی کرده‌اند که مقرر گردیده به 72 نفر از برگزیدگان جوایزی اهداء شود.

چاپ خبر