برپایی نمایشگاه ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس، تجهیزات و توانمندی های نظامی ارتش و نیروهای مسلح در ارومیه
مسئول روابط عمومی نمایشگاه تجهیزات و توانمندی های نظامی ارتش و نیروهای مسلح گفت: نمایشگاه ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس، تجهیزات و توانمندی های نظامی ارتش و نیروهای مسلح به مناسبتهفته دفاع مقدس در ارومیه به نمایش گذاشته شده است.

پیمان حمدی، مسئول روابط عمومی نمایشگاه تجهیزات و توانمندی های نظامی ارتش و نیروهای مسلح در گفت و گو با خبرنگار شبستان در ارومیه با بیان اینکه این نمایشگاه در 35 غرعه که 17 غرفه آن به نیروهای ارتش و 17 غرفه به سپاه و یک غرفه به دانشگاه آفاق که با ارتش همکاری می کنند  واگذار شده است، اظهار داشت: این نمایشگاه در طول هفته دفاع مقدس برای بازدید علاقمندان به صورت صبح و عصر در پارک ائللرباغی ارومیه دایر می باشد.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن امروز دیگه برای حمله نیازی به توپ و تانک ندارد، افزود:  بلکه با جنگ سایبری و نرم به داخل کشور نفوذ می کند و برای مقابله و آشنایی عموم مردم غرفه ای با عنوان غرفه عملیات روانی برپا شده است که در جهت راهنمایی مردم کمک می کند.

 

این مسوول با بیان اینکه کشور آمادگی دفاع در برابر هر نوع تهدید نظامی را دارد، اذعان کرد: دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای بیان فداکاری و رشادت های ملتی بوده است که در برابر دشمنان ایستاده و در این 8 سال دفاع مقدس نیروهای مسلح به چنان خلاقیتی رسیدند که به دشمنان نه تنها اجازه ورود حتی اجازه خطور فکری در برابر کشور را نمی دهند.

 

حمدی گفت: استقبال بانوان در این نمایشگاه ها برای حضور در غرفه ها قابل تحسین است چرا که در هشت سال دفاع مقدس همچون مردها به مبارزه پرداختند و امروزه با حضور در چنین مکان هایی نیز آمادگی خود را برای دفاع از کشور به نمایش می گذارند. 

 

این مسوول تصریح کرد: حدود 3 غرفه مختصص بانوان است ولی در غرفه های دیگر مثل اصناف، بسیج دانش آموزی حضور مستمر و تاثیرگذار دارند.

 

وی در ادمه خاطر نشان کرد: میزخدمتی جهت پاسخگویی به مردم در این نمایشگاه برپا شده است که هر روز مدیری در این غرفه حاضر می شود و به عموم مردم پاسخ می دهد.

 

مسئول روابط عمومی نمایشگاه تجهیزات و توانمندی های نظامی ارتش و نیروهای مسلح در پایان سخنان خود با بیان اینکه استقبال مردم از این نمایشگاه خوب بوده است، گفت: این نمایشگاه صبح از ساعت 9 تا 2 ظهر و بعداز ظهرها از 3 تا 10 شب برای بازدید دانش آموزان، دانشجویان، بسیجیان و عموم مردم درحال برگزاری است.

 

چاپ خبر