با حضور رئیس جمهوری
رژه نیروهای مسلح در جوار مرقد حضرت امام (ره) آغاز شد
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح در جوار مرقد مطهر امام (ره) آغاز شد. همزمان با این مراسم در بندرعباس نیز به میزبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رژه نیروهای مسلح برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی دفاعی خبرگزاری شبستان، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس امروز 30 شهریور رژه نیروهای مسلح چهارگانه در جوار مرقد امام (ره) آغاز شد. میزبانی این مراسم بر عهده ارتش جمهوری اسلامی ایران است و در بندرعباس نیز رژه نیروهای مسلح به میزبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می شود. سخنران ویژه مراسم در بندرعباس علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی است. این رژه به صورت خاص در آب های نیلگون خلیج فارس اجرا می شود.

 

بنابراین گزارش، این مراسم ساعت 8 صبح با قرائت قرآن و سرود ملی با حضور امیران و فرماندهان نیروهای چهارگانه ارتش، سپاه، نیروهای مسلح آغاز شد. سخنران مدعو این مراسم طبق سنوات سال گذشته حجت الاسلام روحانی، رییس جمهوری کشورمان است.

 

گفتنی است، اولین روز از هفته دفاع مقدس با نام «علم و معرفت» و روز سرباز نامگذاری شده است.

 

یادآور می شود: برپایی 15 نمایشگاه در کنسولگری های ایران، انتشار بیش از 80 عنوان در سراسر کشور، اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم، برگزاری 500 نمایشگاه فرهنگی هنری کتاب و عکس دفاع مقدس، حضور 20 هزار راوی دفاع مقدس در هیئت‌ها، مساجد و مدارس از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس است.

چاپ خبر