امام جمعه زنجان؛
همراهی مردم با دولت برای حل مشکلات کشور لازم است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه اجازه بدبینی مردم نسبت به اقدامات دولت را ندهیم، گفت: برای حل مشکلات کشور باید مردم و دولت همراه شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، آیت الله ‌علی خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: شاعر بزرگ محمد حسین شهریارنقش اثرگذاری در ادبیات فارسی داشته است.

 

وی با گرامیداشت یاد و خاطره این شاعر و روز ادب، گفت: شهریار به واسطه حکمت، اخلاق و ادب و بیان خود جایگاه ویژه‌ای در عرصه شعر دارد.

 

خطیب جمعه زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به ترسیم نقشه راه رهبری در جلسه مجلس خبرگان افزود: رعایت فرمایشات ایشان به عنوان ولی فقیه برهمه مسلمانان واجب است.

 

آیت الله خاتمی بر ضرورت همراهی مردم با دولت در حل مشکلات کشور تاکید کرد و گفت: هیچ دولتی بدون کمک و پشتیبانی مردم قادر نخواهد بود به فعالیت‌های خود ادامه دهد.

 

وی با تاکید بر اینکه نباید اعتماد مردم به دستگاه‌های دولتی، قضایی و نیروهای مسلح از بین برود، افزود: مردم باید بدانند که دولت اقدامات خوبی در کشور انجام داده است.

 

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه مخالف وجود مشکل در کشور نیستیم، گفت: ولی نباید در این زمینه مبالغه شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه نباید اجازه خدشه افکار عمومی نسبت به دولت را داد، گفت: نباید اجازه دهیم که مردم به دولت بدبین شوند.

 

وی افزود: اجلاس اخیر ایران، روسیه و ترکیه در راستای ریشه کن کردن تروریسم در سوریه برگزار شد.

 

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه آمریکا همواره سعی کرده است با ایجاد مشکلات در خاورمیانه برای ایمن نگاه داشتن رژیم غاصب صهیونیستی حرکت کند، تصریح کرد: آمریکا باید به یاد داشته باشد که جبهه مقاومت همواره آماده مقابله با او است.

 

چاپ خبر