امام جمعه موقت سنندج:
مفسدان اقتصادی، نابوده کننده اقتصاد کشور هستند و بایستی با انها برخورد شود
امام جمعه موقت جمعه سنندج، با بیان اینکه عمل مفسدان اقتصادی به مثابه داعش است، گفت: مفسدان اقتصادی، نابوده کننده اقتصاد کشور هستند و بایستی با انها برخورد شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سنندج، ماموستا امین راستی، امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر و در جمع نمازگزاران در مسجد جامع سنندج اظهار کرد:  امروز کشور در دو جبهه اقتصادی و رسانه ای مورد آماج توطئه دشمنان است که با همراهی مردم می توان به مثابه دوران مقدس از این هجمه ها عبور کرد.

 

وی با بیان اینکه هدف اصلی آنان نابودی ایران و در واقع اسلام است، عنوان کرد: مسلمانان بایستی در راه حق استقامت داشته باشند و اگر اینچنین باشد، قطعا  دشمن در رویارویی با آن عقب‌نشینی می کند.

 

ماموستا راستی خواستار کمک مردم به دولت برای رفع مشکلات اقتصادی شد و گفت: باید همانند دوران دفاع مقدس حامی نظام و دولت باشیم تا از وضعیت اقتصادی و مشکلات موجود با موفقیت عبور کنیم

 

خطیب موقت جمعه سنندج بر ضرورت برخورد با مفسدان و محتکران اقتصادی تاکید کرد و ادامه داد: بایستی با افرادی که اجناسی را ارزان خریداری کرده‌اند و امروز به قیمت گران به مردم می‌فروشند، برخورد شود.

 

وی حرکت مفسدان اقتصادی را حرکتی داعشی عنوان کرد که می‌طلبد همانند داعش با این افراد برخورد کرد که این مهم کمک مردم به دولت و نظام را نیاز دارد.

 

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه این هفته به فرا رسیدن جشن عاطفه ها و آغاز سال تحصیلی اشاره کرد و یادآور شد: ضروری است افراد متمکن به دانش آموزان و خانواده های نیازمند در آستانه سال تحصیلی کمک کنند.

 

امام جمعه موقت سنندج تاکید کرد: وظیفه کسانی که تمکن مالی دارند کمک دانش‌آموزان بی‌بضاعت کنند که تمهیدات مدرسه آنها فراهم شود.

 

ماموستا راستی، با اشاره به نفس اماره و نفس مطمئنه عنوان کرد: همه انسان‌ها مخلوق خداوند هستند اما برای عبدیت خداوند، رسیدن به نفس مطمئنه نیاز است.

 

وی با بیان اینکه بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی نشات گرفته از پیروی از نفس اماره است، اظهار داشت: انسان مسلمان باید خود را از شیطان و نفس اماره برحذر داشته و از دستورات خدا و پیامبر(ص) تبعیت کند.

 

چاپ خبر