کسب رتبه برتر کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در حوزه اقتصاد مقاومتی
کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در جشنواره شهید رجایی در حوزه اقتصاد مقاومتی بین دستگاه های اجرایی استان رتبه برتر را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، جشنواره شهید رجایی در کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته دولت برای معرفی دستگاه‌ های برتر سال 96 با حضور مسئولان استانی برگزار شد.
 

ارسلان جلال فرد، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این جشنواره، گفت: جشنواره شهید رجایی هر ساله به منظور معرفی و تقدیر و تجلیل از دستگاه های برتر خدمت رسان در استان برگزار و برگزیدگان در حوزه های مختلف معرفی می شوند.

 

وی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسايي و تقدير از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي، ملت و نهادينه ‌كردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملكرد دستگاه ‌هاي اجرايي در سطوح مختلف با تقدير و تشويق آنها دانست و اظهار داشت: براساس ارزیابی عملکرد سال گذشته دستگاه های اجرایی استان در حوزه اقتصاد مقاومتی جشنواره شهید رجایی، کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در بین 60 دستگاه اجرایی، به عنوان دستگاه برتر در شاخص اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی معرفی شد.

 

جلال فرد از اهداء لوح تقدیر این جشنواره به مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: در بخشی از این لوح تقدیر آمده است: براساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 96 دستگاه های اجرایی استان در حوزه اقتصاد مقاومتی، ستاد جشنواره شهید رجایی کمیته امداد استان را به عنوان دستگاه برتر در شاخص اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی برگزیده، بدینوسیله از همت، تلاش و اقدامات اثربخش جنابعالی و مجموعه کارکنان آن دستگاه تقدیر و تشکر به عمل می آید... .

 

حسن نوروزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی کهگیلویه و بویراحمد و دبیر این جشنواره، گفت: جشنواره شهید رجایی فرصت خوبی بود تا بعد از یک سال کاری با دقت و رصد دستگاه‌ ها از دستگاه‌ های فعال و پر تلاش تجلیل شود.

 

وی گفت: فعالیت و رسالت هر دستگاهی از ابتدا تعریف شده و فارغ از تجلیل و ارج گذاری، این دستگاه‌ها مکلف هستند وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهند، اما مراسم تجلیل بزرگداشتی است تا بین یک دستگاه فعال و غیر فعال تفاوت ‌ها مشخص و با یک تجلیل ساده در یک سازمان انگیزه بخشی انجام شود.

چاپ خبر