روحانیون پرچمداران دین هستند
مدیرکل جذب ظرفیت ها و خیرین حوزه علمیه استان لرستان، روحانیون را پرچمداران دین نامید و گفت: امروز علما و روحانیون در صف مقدم مقابله با جنگ نرم دشمنان قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام عدالت، مدیرکل جذب ظرفیت ها و خیرین حوزه علمیه استان لرستان، امروز(1 شهریور) در مراسم هادیان نور که در حسینه ثارلله سپاه استان برگزار شد، گفت: علما و روحانیون در خط مقدم مقابله با توطئه های دشمنان هستند.

 

وی افزود: حفظ وحدت و همدلی و بصیرت بخشی و آگاهی رسانی  مهم ترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است.

 

حجت الاسلام عدالت، علما و روحانیون را پرچمداران دین نامید و اظهار داشت: حضور موثر علما و روحانیون در مساجد، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به موقع موجب حفظ صفوف متحد و یکپارچه مردم و خنثب شدن توطئه های دشمنان می شود.

 

وی با بیان اینکه امروز دشمنان در کنار تهاجم فرهنگی و حملات خود دین اسلام را هدف گرفته اند، افزود: افزود: هوشیاری و آگاهی بخشی مهم ترین راه مقابله با بدعت دشمنان است.

 

حجت الاسلام عدالت، با تقدیر از تلاش های روحانیون مبلغ، اظهار داشت: امروز علما و روحانیون با هوشیاری در برابر دشمن ایستاده و در صف نخست مقابله با توطئه های دشمنان هستند.

 

وی تصریح کرد: امروز اگر شبهه ای در جامعه از طریق فضای مجازی و ضد روحانیت و اهل بیت ایجاد می شود، این روحانیون هستند که در کنار مردم و با روشنگری و آگاهی بخشی توطئه هیا دشمنان را خنثی می کنند.

 

حجت الاسلام عدالت، با اشاره به ایثارگری هاس روحانیون در طول دوران دفاع مقدس، گفت:  علما و روحانیون در دوران هشت سال دفاع مقدس در خط مقدم جبهه حضور داشتند و امروز هم در خط مقدم جبهه جنگ نرم هستند.

 

مدیرکل جذب ظرفیت ها و خیرین حوزه علمیه استان لرستان، با اشاره به برنامه های مرکز برای تقویت خدمات از نظر کمی و کیفی به روحانیون، اظهار کرد: خدمات حوزه فقط معیشتی نیست بلکه شامل خدمات فرهنگی نیز می باشد.

 

چاپ خبر