۲۶ مردادماه فرصتی برای مرور رشادت‌های آزادگان
نشست هماهنگی گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و هفته دولت با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ایلام و مشاور امور ایثار گران استانداری این استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، مجید کاکی، در این نشست، اظهار کرد: همه ما وظیفه‌داریم تا فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل‌های آینده انتقال دهیم ضامن حفظ و دوام نظام اسلامی است.

 

وی، تصریح کرد: امروز اگر می‌بینیم که پرچم پرافتخار ایران اسلامی در جهان اسلام به اهتزاز درآمده است، بی‌شک به خاطر مجاهدت و ایثار تک‌تک شهدا، جانبازان، آزادگان و در کل ایثارگران بوده است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ایلام، ابراز کرد: جایگاه و موقعیت فرهنگ ایثار و شهادت بر کسی پوشیده نیست و مواظب باشیم که این فرهنگ ناب، دستخوش بی‌توجهی و فراموشی نگردد.

 

کاکی، با تأکید بر اینکه شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان حق بزرگی به گردن همه ما به‌ویژه مسئولان دارند، تصریح کرد: همه ما وظیفه‌داریم تا با بررسی مشکلات و مسائل قشر ایثارگر و خانواده معظم شهدا، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برداریم و در ترویج این فرهنگ ناب اسلامی بکوشیم.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ایلام، گفت: بیست و ششمین روز از مردادماه یادآور بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن در سال 1369 و فرصتی برای مرور رشادت‌های این غیور مردان است.

 

وی، خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید مراسمات این روز به‌یادماندنی و شهدای هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان را بهتر و با شکوه‌تر از همیشه برگزار نمایند.

 

گفتنی است، نشست شورای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که با محوریت گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و هفته دولت برگزار شد.

چاپ خبر