برگزاری جشن اول ذیحجه در کانون های مساجد فارس/ خانواده ها ازدواج آسان را در دستور کار خود قرار دهند
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس با اشاره به برگزاری جشن اول ذیحجه در کانون های مساجد فارس، گفت: با شرایط اقتصادی کنونی، خانواده ها در امر ازدواج کمتر ایراد وارد کرده و ازدواج آسان را در دستور کار خود قرار دهند.

حجت الاسلام حسین امیدی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس ضمن تبریک فرارسیدن اول ذیحجه، سالروز ازدواج حضرت امیرالمومنین علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: باید قناعت، ازدواج آسان و ساده زیستی این بزرگان مورد توجه خانواده ها به ویژه نسل جدید باشد.

 

وی با اشاره به اینکه مراسم بزرگداشت و جشن این روز شب گذشته در بیش از یک هزار کانون فرهنگی و هنری مساجد فارس برگزار شد، اظهار داشت: این مراسم امروز (22 مرداد) همزمان با نماز ظهر و عصر و همچنین امشب همزمان با برپایی نماز مغرب و عشا در کانون های ذکر شده، برگزار می شود.

 

این فعال فرهنگی اضافه کرد: با شرایط اقتصادی کنونی، خانواده ها در امر ازدواج کمتر ایراد وارد کرده و ازدواج آسان را در دستور کار خود قرار دهند.

 

حجت الاسلام امیدی تاکید کرد: ثواب قرائت طرح «تلاوت نور» شب گذشته، امروز و امشب به حضرت امیرالمومنین (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، اهدا می شود.

 

 

چاپ خبر