نشست مدیران و رابطین کانون های مساجد شهرستان فارسان برگزار شد
نشست مدیران و رابطین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف تبیین نقش بانوان در فعالیت های فرهنگی و دینی مساجد در شهرستان فارسان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، نشست مدیران و رابطین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد امروز (20 مرداد) با حضور 50 نفر از مدیران و رابطین خواهر کانون های مساجد و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان برگزار شد.

 

در نشست مدیران و رابطین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد مباحث و انتظارات و رویکردهای فعالیتی در سال 97 در کانون ها تشریح شد.

 

ترویج روحیه جهادی بانوان، بررسی جایگاه و هویت زنان و نقش تربیتی بانوان در مساجد از موضوعات کارگاه آموزشی رابطین خواهر کانون های مساجد در شهرستان فارسان بود.

 

تبیین نقش بانوان در فعالیت های فرهنگی و دینی مساجد یکی از مهمترین اهداف برگزاری کارگاه آموزشی رابطین خواهر کانون های مساجد در شهرستان فارسان بود.

 

خاطرنشان می شود: در پایان این نشست ضمن ارائه نمونه هایی از فعالیت موثر بانوان در مساجد، بر لزوم افزایش توانمندی بانوان در حوزه های احکام و عقاید، بصیرت سیاسی و اجتماعی، فضای مجازی، پاسخگویی به شبهات فرزندان در حوزه های مختلف بویژه مسائل عقیدتی و تحکیم خانواده تاکید شد.

 

چاپ خبر