سید محسن لطیفی، مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان شد
با حضور معاون امور استان های سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران عصر امروز سید محسن لطیفی به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، معاون امور استان های سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در این مراسم به نقش رسانه‌های استانی و تاثیرگذاری شبکه‌ها در قوام‌بخشی و اصالت‌بخشی به قومیت‌های ایرانی اشاره کرد و گفت: هم افزایی شبکه‌های استانی در قالب فرهنگ‌های منطقه‌ای می تواند گامی موثر در پیشبرد اهداف پیش بینی شده باشد.

 

دارابی گفت: استفاده از ظرفیت‌های آموزشی، دانشگاهی، حوزوی و اقتصادی استان‌ها در تقویت شبکه‌های استانی اهمیت زیادی دارد.

 

وی با بیان نقشه دشمن برای ایجاد نارضایتی در مردم گفت: شبکه‌های استانی باید با بررسی و تحلیل دقیق شرایط موجود و با استفاده از نفوذ و جایگاه خود نقشه‌ها و توطئه‌های دشمن را مختل کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان نیز در این مراسم گفت: جامعه‌ی امروز بیش از پیش به وحدت و همدلی نیاز دارد و رسانه ملی در استحکام این وحدت بسیار تاثیرگذار است.

 

آیت‌الله علی خاتمی گفت: در این شرایط برای حفظ وحدت و یکپارچگی، باید یک صدای واحد از همه رسانه‌ها، تریبون‌ها، محافل و گروه‌ها شنیده شود و آن، در راستای ایجاد، ارتقا و نمایش وحدت است.

 

استاندار زنجان در این مراسم نقد منصفانه همراه با دیدن نکات مثبت را از توصیه‌های خود به خبرنگاران و اهالی رسانه اعلام کرد و گفت: حق‌طلبی، روشنگری و عدالت‌محوری از دیگر شاخصه‌های خبرنگاری است.

 

اسداله درویش امیری به نقش صداوسیما در پیشبرد برنامه های انقلاب اشاره کرد و گفت: برنامه‌های تولیدی در صداوسیمای مرکز زنجان نقش بسزایی در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان داشته است و همه رسانه‌ها در یک سنگر هستند و در قرارگاه جنگ نرم, عملیات مشترک انجام می‌دهند.

 

مدیرکل سابق صداوسیمای مرکز زنجان نیز با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته گفت: تلاش کردیم در طول این سال‌ها دوربین رسانه ملی همواره در میان مردم باشد و در این مسیر هم موفق بودیم.

 

صفری افزود: همفکری و تعامل با مجموعه مدیریتی استان اولویت ما در پیشبرد برنامه‌های انقلاب اسلامی بود.

 

وی گفت:در هفت سال گذشته با هزینه کرد 29 میلیارد تومانی پوشش دیجیتال استان را به 94 درصد رساندیم و توانستیم جزوه استان‌های موفق در این حوزه باشیم.

 

مدیر کل جدید صداوسیمای مرکز زنجان نیز به ظرفیت‌های موجود در استان زنجان اشاره کرد و گفت: باید از این ظرفیت‌ها برای تقویت شبکه استانی بهره برد.

 

لطیفی گفت: با قدرت تمام برای پیش بردن اهداف عالی انقلاب و سازمان صداوسیما قدم برمی‌داریم.

 

معاون امور استان‌های رسانه ملی پس از اتمام مراسم در جمع شورای مدیران صداوسیمای مرکز زنجان حضور یافت و از آنان خواست شبکه محوری را در دستور کار خود قرار دهند.

چاپ خبر