تقدیر از دستگاه های عضو در دبیرخانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور
دبیرخانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور در اطلاعیه ای همزمان با ایام زیارتی امام رضا(ع) ضمن تشکر و تقدیر از کلیه دستگاه های عضو شورا خواستار تداوم حرکت همه جانبه در جهت تحقق شعار «خدمت کریمانه» شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، دبیرخانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور همزمان با ایام زیارتی حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام - 23 و 25 ذی القعده- ضمن تقدیر و تشکر از ملت شریف ایران اسلامی و کلیه دستگاه های عضو شورا به سبب برگزاری برنامه های دهه کرامت ، طی اطلاعیه ای خواستار تداوم حرکت همه جانبه در جهت تحقق شعار «خدمت کریمانه» شد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم

دهه کرامت سال 1397 که با شعار محوری و مهم " خدمت کریمانه به رسم اهل بیت علیهم السلام" نام گذاری شد به واقع نقطه عطف و آغازی بر تقویت این گفتمان در جهت حرکت عمومی جامعه برای تحقق شعار «خدمت کریمانه» در کلیه سطوح بود.
بی شک نهادینه سازی این شعار در اذهان عمومی جامعه جدا از تقویت روحیه دین مداری و ارتقای سطح فرهنگی ، می تواند تأثیری شگرف بر عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی جامعه داشته باشد.

خدمت کریمانه فارغ از شعار دهه کرامت ، سیره و سنت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بوده است که خیرخواهی در خدمت کریمانه ، خدمت قبل از درخواست ، سرعت در خدمت رسانی ، صبر و حوصله در خدمت به مردم ، گشاده رویی در خدمت  و  بسیاری از درس های دیگر را برای ما به همراه دارد.
خدمت کریمانه راهکاری اجتماعی برای تقویت اتحاد و همبستگی در بین آحاد جامعه اعم از طبقات مختلف اجتماعی ، قومیت ها ، ادیان و مذاهب اسلامی می باشد و گفتمان سازی این شعار سبب اصلاح بیش از پیش بسیاری از امور و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد شد.
پرداختن به خدمت کریمانه و بهره مندی از فوائد فرهنگی و اجتماعی آن بی شک زمینه ساز خدمات بهتر در بهبود امر معیشت مردم ، اقتصاد کشور و به طبع آن اقتدار ایران اسلامی در عرصه داخلی و خارجی خواهد بود.

حال  ضمن گرامیداشت این ایام و قدردانی از کلیه دستگاه های عضو شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور به خصوص آستان های مقدس رضوی، فاطمی، احمدی و حسنی علیهم السلام که در برنامه ریزی ، ساماندهی و حمایت از فعالیت های دهه کرامت نقش به سزایی داشته اند مساعدت ، همراهی و تداوم حرکت همه جانبه برای تحقق شعار «خدمت کریمانه به رسم اهل بیت علیهم السلام » در راستای اعتلای بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی ایران را خواستاریم.


امید است اینگونه اقدامات ، موجبات رضایت خاطر مبارک حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف را فراهم آورده و قدمی هرچند اندک در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری دام ظله العالی و همراهی با دولت محترم و همه خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی در خدمت به ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی باشد.

دبیرخانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور

چاپ خبر