باید در بازار و جامعه آرامش حاکم باشد
سرپرست استانداری کرمان با بیان اینکه باید در بازار و جامعه آرامش حاکم و امید در میان مردم استمرار داشته باشد، اظهار داشت: باید از تمام ظرفیت های مادی و معنوی استفاده کنیم به عبارت دیگر از هر سلاحی که داریم در این جنگ استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان، محمدجواد فدایی، سرپرست استاندای کرمان امروز ( 18 مرداد ) در دومین جلسه گفتگو و هم اندیشی با اصناف در خصوص تحولات اقتصادی و وضعیت بازار با اشاره به اینکه ما وارد یک جنگ اقتصادی ناخواسته شده ایم و رسما در این حوزه دشمن حمله کرده است، افزود: در این جنگ یا باید تسلیم شویم و یا مبارزه و استقامت کنیم که بر اساس اعتقادات دینی ما تسلیم معنا ندارد.

 

وی با اشاره به اینکه در این جنگ اقتصادی تلفات، مجروح و شهید وجود دارد، ابراز داشت: ما با یک افزایش قیمت روبرو هستیم و اولین سؤال این است که قیمت ها به حق یا نا به حق است؟ که باید با فرد متخلف باید برخورد کنیم و اگر قیمت ها به حق است باید این شرایط را مدیریت کرد.

 

سرپرست استانداری کرمان با بیان این مطلب که در بازار و جامعه باید آرامش حاکم باشد و امید در میان مردم استمرار داشته باشد، اظهار داشت: باید از تمام ظرفیت های مادی و معنوی استفاده کنیم به عبارت دیگر از هر سلاحی که داریم در این جنگ استفاده کنیم.

 

در این ادامه این جلسه رضا بنی اسدی، فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه اگر مشکلات اصناف و مسائل اقتصادی مرتفع شود، دغدغه های ما نیز کمتر می شود، افزود: درک مسائل توسط مردم و بازاریان استان همیشه موجب همراهی با نظام شده است که از این جهت تشکر می کنم. 

 

وی با بیان اینکه دغدغه های تمام اصناف به وزارتخانه های مربوطه منتقل شده است، ابراز داشت: الان در یک جنگ اقتصادی قرار داریم و باید یک گارد جنگی بگیریم چراکه ما سرنشینان یک کشتی هستیم و نباید بگذاریم یک فرد اختلال ایجاد کند.

 

فرماندهی انتظامی استان با بیان این مطلب که باید جغرافیای استان کرمان را مدیریت کنیم، اظهار داشت: این ستاد از نقطه نظرات شما در برنامه های خود استفاده می کند.

 

چاپ خبر