پنجعلی: استقلال نمی تواند رقیب پرسپولیس باشد/ امسال هم پرسپولیس مدعی قهرمان است
پیشکسوت تیم پرسپولیس با بیان اینکه استقلال نمی تواند امسال رقیب پرسپولیس باشد، گفت: هرچند شرایط استقلال بهتر از حال حاضر خواهد بود ولی باز هم چیزی مشخص نیست.

محمد پنجعلی، کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی شبستان با اشاره به شرایط این تیم گفت: تیم پرسپولیس به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، بازی های فصل را با مشکلات زیادی آغاز کرد ولی با این وجود،بازیکنان بازی خوب و قابل قبولی را در مقابل حریفان از خود به نمایش گذاشتند.

 

وی با بیان اینکه با وجود همه این مشکلات بازیکنان پاسخ اعتماد آقای برانکو را دادند، بیان کرد: به اعتقاد بنده ،تیم پرسپولیس مدعی اول قهرمانی لیگ امسال است.

 

پنجعلی با اشاره به ارزیابی خود از رقبای تیم پرسپولیس تصریح کرد: اظهارنظر برای ارزیابی تیم ها هنوز زود است لذا بازید سه بازی دیگر انجام شود تا وضعیت کیفی تیم ها مشخص شود و با توجه به اینکه تیم ها در حال بدن سازی هستند و این امر در کیفیت بازی ها نیز تاثیرگذار است بنابراین باید منتظر چند بازی دیگر باشیم تا همه چیز مشخص شود.

 

این پیشکسوت تیم پرسپولیس با بیان اینکه استقلال نمی تواند امسال رقیب پرسپولیس باشد، افزود: هرچند شرایط استقلال بهتر از حال حاضر خواهد بود ولی باز هم چیزی مشخص نیست، تیم ریشه ای و باسابقه ای مانند پرسپولیس همیشه موفق بوده است.

 

وی با بیان اینکه کامیابی نیا در تمرینات پرسپولیس حضور داشت، خاطرنشان کرد: اینکه آقای برانکو ایشان را در ترکیب تیم قرار خواهند داد یا خیر من اطلاعی ندارم.

 

پنجعلی با بیان اینکه در حال حاضر بازیکن مصدوم نداریم، اظهار کرد: البته این از نظر من است، شاید نظر پزشکان چیز دیگری باشد.

 

کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس با بیان اینکه جدایی بیرانوند از این تیم توسط مدیرعامل باشگاه تکذیب شد، اظهار کرد: بنده هم از این خبر اطلاعی نداشتم و در حد شایعه بوده است.

 

وی در خصوص شرایط تیم استقلال خوزستان نیز بیان کرد: همه تیم ها در مقابل پرسپولیس با انگیزه و خوب ظاهر می شوند،تجربه ثابت کرده ،تیم هایی بودند که در طول فصل در قعر جدول قرار داشتند اما در مقابل بازی با پرسپولیس با تمام قدرت ظاهر شده و بازی خوبی ارایه دادند.

 

این پیشکسوت تیم پرسپولیس با بیان اینکه همه بازی های پرسپولیس سخت است،‌ اظهار کرد: اما سه امتیاز بازی در مقابل فولاد خوزستان از آن پرسپولیس است.

 

چاپ خبر