سردار شکارچی در جمع خبرنگاران:
سپاه به مسایل سیاسی ورود پیدا نکرده است/سیاسیون به قدرت نظام اعتماد داشته باشند
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در مورد ورود سپاه به مسایل سیاسی گفت: اصلا سپاه به مسایل سیاسی ورود پیدا نکرده است، سپاه به وظیفه قانونی خود می پردازد و به عنوان یکی از ارکان قدرت نظام باید در مواقع خاص اعلام موضع کند تا دشمن مواضع ما را بداند

به گزارش خبرنگار سیاسی دفاعی خبرگزاری شبستان، سردار ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید بابایی در جمع خبرنگاران در مورد نقش جمهوری اسلامی ایران در منطقه گفت: جمهوری اسلامی ایران ضامن امنیت منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز است و بنا نیست جز ایران کسی در مورد امنیت این منطقه صحبت کند.

 

 سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ادامه داد: موضوع امنیت تنگه هرمز با قدرت مسلط ایران در این منطقه است و اگر ما کاری در منطقه خلیج فارس انجام می دهیم برای برقراری امنیت است.

 

سردار شکارچی در مورد ورود سپاه به مسایل سیاسی اظهار کرد: اصلا سپاه به مسایل سیاسی ورود پیدا نکرده است، سپاه به وظیفه قانونی خود می پردازد و به عنوان یکی از ارکان قدرت نظام باید در مواقع خاص اعلام موضع کند تا دشمن مواضع ما را بداند و به اقتدار ما پی ببرد، دشمن قدرت ما را خوب شناخته است آنها بیش از آنچه که امروز حرف می زنند قدرت ما را می شناسند و به همین دلیل است که از قدرت ما وحشت دارند.

 

وی افزود: مواضع سپاه و کل فرماندهان نیروهای مسلح مطلوب است، ای کاش سیاسیون به قدرت نظام اعتماد داشته باشند و در برابر دشمن سرخم نکنند. برخی از سیاسیون می خواهند گردن خود را در برابر دشمن کج کنند و گردن مردم را زیر چکمه های دشمن ببرند اما کسی به آنها این اجازه را نخواهد داد.

 

 

چاپ خبر