اخبار برگزیده اجتماعی ۱ مرداد/
تکذیب آگهی فروش قبرهای لاکچری/ انحلال ۳ مدرسه غیردولتی
تکذیب آگهی فروش قبرهای لاکچری/ انحلال ۳ مدرسه غیردولتی/ حل معضل پسماند در انتظار سرمایه گذار خارجی و .... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۱ مرداد ۹۷ می باشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شبستان، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س)، فروش قبرهای چندصد میلیون تومانی را تکذیب کرد و گفت: آگهی های سایت دیوار را کاملا تکذیب کرده ایم چرا که این آگهی ها صحت ندارد و به سرانجام نمی رسد و از شهروندان تقاضا می کنیم که فریب افراد سودجو را نخورند.

انحلال ۳ مدرسه غیردولتی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران از انحلال ۳ مدرسه غیردولتی به دلیل تخلفات زیاد خبر داد و گفت: تا امروز بیش از ۳۰۰ رای رسیدگی به تخلف برای مدارس غیردولتی صادر شده است.

 

حل معضل پسماند در انتظار سرمایه گذار خارجی

رییس کمیته محیط ‌زیست شورای شهر تهران گفت: موضوع تفکیک زباله از مبدا و کاهش مصرف پلاستیک و بازیافت زباله هاست که در مصوبات شورای شهر بر آنها تاکید شده است و با حل مشکل فاینانسی که شهرداری دارد و سرمایه گذاران خارجی قرار است در این حوزه فعال باشند.

خدمات امداد ۱۰ درصد افزایش داشته است

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه خدمات امداد ۱۰ درصد افزایش داشته است، گفت: امسال مستمری مددجویان ۱۴ درصد افزایش یافته است.

چنارهای خیابان ولیعصر شناسنامه دارند

رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه چنارهای خیابان ولیعصر دارای شناسنامه بوده و از آنها حفاظت می شود، گفت: سال گذشته ۷۵۰ اصله درخت از اصفهان و تبریز با بن های بالا آورده شد و به جای درختان آفت زده و خشکیده کاشته شد.

چرا همسران به یکدیگر خیانت می کنند؟

یک روانشناس ضمن تشریح عوامل موثر در خیانت همسران به یکدیگر از لزوم پرهیز قهرهای طولانی همسران تاکید کرد.

چاپ خبر