سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری تهران در گفتگو با شبستان:
ساعت کار ادارات استان تهران از فردا تا ۱۹ مرداد ۶:۳۰ صبح آغاز می شود
سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری تهران از آغاز به کار ادارات استان تهران از فردا یکم مرداد از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه خبر داد و گفت: ساعت کار ادارات از دوشنبه یکم مرداد تا ۱۹ مردادماه از ساعت ۶ و نیم صبح آغاز می شود.

سیدضیاءالدین صبوری، سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شبستان از آغاز به کار ادارات استان تهران از فردا یکم مرداد از ساعت 6 و 30 دقیقه خبر داد و گفت: ساعت کار ادارات از دوشنبه یکم مرداد تا 19 مردادماه از ساعت 6 و نیم صبح آغاز می شود.

 

وی بیان کرد: طبق ابلاغیه قبلی دستگا ها ملزم به خاموش کردن وسایل سرمایشی پس از ساعت 13و 30 دقیقه و تنظیم وسایل خنک کننده در درجه 25 هستند.

 

وی با بیان اینکه دستگاه های خدمات رسان از این قاعده مستثنی هستند، تصریح کرد: تغییر ساعت کاری ادارات به منظور مدیریت مصرف انرژی در همه ادارات مستقر در استان تهران به استثنای دستگاه های خدمات رسان اجرایی می شود،

 

صبوری بیان کرد: ادارات و دستگاه های اجرایی مستقر در تهران و شهرستان های استان تهران  هم از یکم تا نوزدهم مردادماه از ساعت شش و 30 دقیقه صبح فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

 

وی با اشاره به تداوم گرما و روند افزایش دمای هوا تصریح کرد: طبق بخشنامه استاندار تهران به همه دستگاه ها و ادارات مستقر در استان تهران تغییر ساعت کاری در مردادماه تمدید شد و فعالیت ادارات تا 19 مرداد از ساعت شش و نیم صبح آغاز می شود و بر اساس تصمیم دستگاه مربوطه تا 14 ادامه خواهد یافت.

 

وی خاطرنشان کرد:دستگاه‌های دولتی در روزهای پنجشنبه تنها در شهرستان‌های استان تهران به جز تهران ارائه خدمات خواهند داشت.

 

 

 

چاپ خبر