تجلیل نماینده زرتشتیان در مجلس از نقش محسن رضایی در تصویب حضور اقلیت های دینی در شورای شهر
اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان ایران در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی از تلاش های موثر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد تصویب حضور اقلیت های دینی در شورای اسلامی شهر تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، نماینده زرتشتیان ایران در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی از تلاش ها و نقش موثر  دکتر محسن رضایی در تصویب حضور اقلیت های دینی در شوراهای اسلامی شهر  تقدیر کرد.

مشروح پیام تقدیر نماینده زرتشتیان ایران از دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به این شرح است:

به نام دانای بزرگ هستی بخش

درود می فرستم به سردار سرلشکر دکتر محسن رضایی، مردی بزرگ از دیار ایران زمین، فرمانده هشت سال دفاع مقدس، مرد روزهای سخت این کشور عزیز، انسانی ارزشمند و با دانش و درایت که در حفظ تمامیت ارضی ایران اهورایی، با غیرت کوشیده و بهترین ها را برای کشور عزیزمان ایران به ارمغان آورده است.

درود می فرستم به دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که با تمام توان خویش در راستای یکپارچگی و حفظ آرامش ایرانیان گام برداشته است.

بدینوسیله از جانب تمام پیروان ادیان الهی و تمام ایرانیان پاک نهاد به ویژه زرتشتیان خوشنام و پر افتخار، از تلاش و حمایت جنابعالی در تایید طرح حضور پیروان ادیان الهی در انتخابات شوراهای شهر و روستا کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم و برای آن مقام ارجمند از درگاه خداوند یکتا و بی همتا آرزوی تندرستی و موفقیت روز افزون را خواستارم.

با سپاس

اسفندیار بختیاری

چاپ خبر