«گلستان هشتم» ویژه برنامه شبکه یک در دهه کرامت
خبرگزاری شبستان: همزمان با آغاز دهه کرامت، شبکه یک سیما برنامه‌های ویژه‌ای را روی آنتن خواهد برد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، ویژه برنامه"جشنواره رضوی" در 11 قسمت 20 دقیقه ای پخش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی جمشید تربتی کاری از گروه معارف اسلامی شبکه یک است که هر روز حوالی ساعت 16:10  روی آنتن می رود.

 

 

در این برنامه، اختتامیه جشنواره رضوی در همه استان های کشور پخش پوشش داده می شود. نامه ای به امام زمان، سرود رضوی، شعر رضوی، خاطره نویسی، مشاعره، ترنم شعر سپید، جشنواره محراب، داستان نویسی، نهضت کتابخوانی، حفظ 40 حدیث رضوی، پویانمایی، سینما، کودک و نوجوان، شعر رضوی اقوام ایرانی و کبوتر حرم از بخش های متنوع این جشنواره بزرگ است که هر بخش در یک استان برگزار شده است. همچنین به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت هر روز قبل از اذان مغرب ارتباط مستقیم با استان قم و حرم حضرت معصومه(س) برقرار می شود.

 

 

برای به تصویر کشیدن حال و هوای این دهه، در بخش های مختلف نیز ارتباط های زنده ای با مشهد مقدس برقرار می شود. برنامه"گلستان هشتم" با اجرای مهدی آقا بیگی نیز هر روز روی آنتن می رود. در این برنامه علاوه بر ارتباط زنده تصویری با حرم مطهر امام رضا(ع)،کارشناسان مذهبی، شعرا و مداحان اهل بیت(ع) نیز حضور خواهند داشت. گلستان هشتم به تهیه کنندگی مقداد مومن نژاد کاری از پخش شبکه یک سیما است.

چاپ خبر