برگزاری جشن های دهه کرامت در بیش از ۳۰۰ کانون فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد
مسئول ستاد جشن های مردمی دهه کرامت در کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشن های دهه کرامت در بیش از ۳۰۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد این استان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، حجت الاسلام رضا قاسمی، مسئول ستاد جشن های مردمی دهه کرامت در کهگیلویه و بویراحمد امروز ( ۲۴ تیر ) به خبرنگاران، گفت: آغاز دهه کرامت از میلاد حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) است که برنامه های ویژه این دهه، صبح روز اول ذی القعده از حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) آغاز و تا سالروز میلاد امام رضا (علیه السلام) ادامه دارد.

 

وی اظهار داشت: امسال نیز همچون سال های گذشته برنامه های متنوع فرهنگی و هنری به مناسبت دهه کرامت در استان برگزار می شود.

 

قاسمی از اجرای برنامه های مختلف در بقاع متبرکه و امامزادگان این استان خبر داد و تصریح کرد: در طول ایام دهه کرامت، جشن های مختلفی در همه شهرها، شهرستان ها و مناطق استان برگزار می شود.

 

مسئول ستاد جشن های مردمی دهه کرامت در کهگیلویه و بویراحمد برپایی ایستگاه صلواتی، جشن های مختلف در مساجد استان، اهداء تجهیزات فرهنگی به کانون های فرهنگی مساجد را از دیگر برنامه های گرامی داشت دهه کرامت در این استان عنوان کرد.

 

وی با بیان اینکه این جشن ها امسال در بیش از ۳۰۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد استان برگزار می شود، گفت: دستگاه های عضو ستاد دهه کرامت به فراخور وسع و وظیفه محوله، در راستای برگزاری مطلوب برنامه های این دهه تلاش می کنند.

چاپ خبر