حضور کاروان «زیرسایه خورشید» در مسجد مقدس جمکران
مدیر مراسم مسجد مقدس جمکران از حضور کاروان «زیرسایه خورشید» در این مکان مقدس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام والمسلمین یاسین حسین‌آبادی بااشاره به مراسم مسجد مقدس جمکران در دهه کرامت گفت: جشنی به مناسبت میلاد حضرت معصومه(سلام الله علیها) در شب یکشنبه با همکاری هیئت رزمندگان اسلام در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

 

وی بابیان اینکه سخنران این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین حیدری کاشانی است، ادامه داد: مولودی‌خوان مراسم حاج حسن شالبافان بوده و در صبح میلاد نیز جمعی از بانوان برای شرکت در مراسم حرم مطهر از مسجد مقدس جمکران پیاده‌روی می‌کنند.

 

وی با اشاره به خطبه‌خوانی خادمان این مکان مقدس در حرم مطهر حضرت معصومه(س) تصریح کرد: روز دوشنبه خادمان مسجد جمکران  مراسمی رابه مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) در حرم‌مطهر برگزار می‌کنند.

 

مدیر مسجد مقام و مراسم مسجد مقدس جمکران بابیان اینکه این مکان مقدس در سه‌شنبه هفته آینده میزبان کاروان «زیرسایه خورشید» است، گفت: خادمان حرم حضرت ثامن‌الحجج علی‌بن موسی‌الرضا(علیه السلام) هرساله در دهه کرامت به همراه با پرچم متبرک حرم به مسجد مقدس جمکران مشرف می شوند.

 

وی در پایان تصریح کرد: دعای توسل، کمیل و سایر مراسم هفتگی در این دهه با رویکرد دهه کرامت و توجه به این بزرگواران و حضرات شاه‌چراغ و امام‌زاده صالح برگزار می‌شود.

چاپ خبر