«خاطرات خفته» در بازار تازهای نشر
خبرگزاری شبستان:«خاطرات خفته» اثر« موديانو پاتريك»با ترجمه « الهام دارچینیان »را انتشارات «قطره» چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

«خاطرات خفته» در بازار تازهای نشر

«خاطرات خفته» اثر« موديانو پاتريك»با ترجمه « الهام دارچینیان »را انتشارات قطره چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

 به گزارش خبرگزاری شبستان، وقتي کتاب‌هاي موديانو، برنده‌ي نوبل ادبيات را مي‌خوانيد، احساس مي‌کنيد نويسنده خواب‌هايش را براي‌تان باز مي‌گويد. رمان خاطراتِ خفته آخرين اثر موديانو بيش از باقي آثارش از اين ويژگي برخوردار است. در اين رمان موجز و کم‌نظير موديانوبه بازخواني و يادآوري خاطرات دهه‌ي بيست زندگي‌اش مي‌پردازد. خاطرات جواني گريزپا و تشنه‌ي دانستن که در خيابان‌ها و کافه‌هاي پاريس سرگردانِ حقيقت است. در رمان خاطراتِ خفته با متني پرآشوب و بديع روبه‌رو هستيد، از همان جمله‌هاي اول همراه با دلهره وسوسه مي‌شويد که موديانو را در سفرش به درون خود و به گذشته گام به گام دنبال کنيد، همانا سفري در دلِ خطرها،سرخوشي‌ها، دل‌بستن‌ها، گريختن‌ها و نيز فراموشي. اين‌چنين است که موديانو شما را به دنياي سياه و سفيدِ خاطراتي مي‌برد که واقعيت را برهنه و بسنده اما با سايه‌روشن‌هايي ملايم به نقش مي‌کشند.

«خاطرات خفته» اثر« موديانو پاتريك»با ترجمه « الهام دارچینیان »را انتشارات قطرهآن را در 100 صفحه چاپ و روانه بازار نشر کرده است.

چاپ خبر