معاون اول رئیس جهمور در دیدار با آیت الله مظاهری:
راه حل عبور از مشکلات انسجام قوا، جریان‌های سیاسی و مردم با یکدیگر است/دولت براي هر شرايطي برنامه ريزي كرده است
جهانگیری با تشريح شرايط كشور و تحريم هاي جديد آمريكا گفت: در شرايط كنوني تنها راه عبور از موانع و مشكلات موجود انسجام قواي سه گانه، جريان هاي سياسي و نخبگان و مردم در داخل كشور است.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، معاون اول رئیس جمهور ظهر امروز (سه شنبه) با حضور در بیت آیت الله مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان با وی دیدار و گفتگو کرد. جهانگيري در اين ديدار با تشريح شرايط كشور و تحريم هاي جديد آمريكا گفت: در شرايط كنوني تنها راه عبور از موانع و مشكلات موجود انسجام قواي سه گانه، جريان هاي سياسي و نخبگان و مردم در داخل كشور است.


معاون اول رئيس جمهور با اشاره به برخي پيامدهاي تحريم هاي جديد و مذاكرات انجام شده با كشورهاي اروپايي، روسيه و چين گفت: دولت براي هر شرايطي برنامه ريزي كرده است تا بتواند نيازهاي اصلي مردم را تأمين كند.

 

جهانگيري با بيان اينكه هدف آمريكا از فشارهاي جديد ايجاد نارضايتي در مردم است گفت: با سازوكاري كه رهبر معظم انقلاب تدبير كردند و با كمك همه مسئولان و مردم خواهيم توانست از اين دوره پرمخاطره عبور كنيم.

 

معاون اول رئيس جمهور در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به مسئله كم آبي در كل كشور گفت: بحران آب مشكل عمومي كشور است و اميدواريم با برنامه ريزي هاي انجام شده دغدغه مردم در اين خصوص برطرف شود.


وي با اشاره به برنامه ريزي هاي انجام شده براي تأمين آب استان اصفهان و نيز تأمين معيشت آن دسته از كشاورزاني كه به خاطر كمبود آب دچار مشكل شدند اظهار اميدواري كرد با تحقق تصميم هاي اتخاذ شده و افزايش نزولات آسماني مشكلات استان در اين باره برطرف شود.


جهانگيري در پايان از رهنمودها و راهنمايي هاي آيت الله مظاهري براي پيشبرد امور قدرداني كرد و گفت: دولت ما همواره نيازمند حمايت هاي حضرتعالي است.


آيت الله مظاهري نيز در اين ديدار با اشاره به سوابق خوب معاون اول رئيس جمهور در مسئوليت هاي مختلف گفت: عقلانيت و صفاي دكتر جهانگيري در زمان استانداري اصفهان و كارهاي خوب و ماندگار ايشان در زمان وزارت همواره منشأ خير بوده است و ما از شما راضي هستيم.
ايشان تأكيد كردند انشاالله باتلاش و كوشش مشكلات مردم مرتفع خواهد شد و سختي هاي پيش رو با اتحاد برطرف خواهد شد.


رئيس حوزه علميه اصفهان هدف دشمنان را ايجاد اختلاف ميان مسئولان دانست و گفت: ايجاد اختلاف موجب مي شود تا مسئولان در پيشبرد كارها و خدمت مردم نتوانند همه قوت خود را به كار گيرند. مردم امروز در مضيقه هستند و حل مشكلات نيازمند اتحاد، هماهنگي و همسويي است.


آيت الله مظاهري با تأكيد بر اينكه در طول دوران انقلاب مشكلات بزرگي از پيش روي دولت و ملت ايران برداشته شده اظهار اميدواري كرد مشكلات موجود نيز به فضل الهي با درايت برطرف شده و موجب ايجاد نشاط در ميان مردم شود.


ايشان با اشاره به موضوع كم آبي در استان اصفهان و تلاش هاي انجام شده گفت: خوشبختانه در تامين آب شرب مردم مشكلي ايجاد نشده و مسئولان توانستند اين موضوع را به خوبي اداره كنند.


آيت الله مظاهري در پايان اظهار اميدواري كرد با حل مسئله آب استان اصفهان دل مردم و دل رهبر معظم انقلاب به دست مسئولان شاد شود.

چاپ خبر