هشتم آذرماه برگزار می شود
همایش فرهنگ سلامت از منظر قرآن و حدیث با محور حمایت از کالای ایرانی
دبیر همایش فرهنگ سلامت از منظر قرآن و حدیث از برگزاری این همایش با محور حمایت از کالای ایرانی در بهداشت و درمان از منظر رهبر انقلاب خبر داد.

نفیسه رفیعی، دبیر همایش فرهنگ سلامت از منظر قرآن و حدیث در گفتگو با خبرنگار سیاسی دفاعی خبرگزاری شبستان از برگزاری این همایش در هشتم آذرماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی ارتش خبر داد.

 

دبیر این همایش در مورد محور ویژه همایش مذکور اظهار کرد: محور ویژه این همایش شعار سال "حمایت از کالای ایرانی"، راهکارهای حمایت کالای ایرانی در بهداشت و درمان از منظر رهبر انقلاب است.

 

وی در مورد محورهای دیگر همایش تصریح کرد: شش محور دیگر همایش عبارتند از نقش سبک زندگی اسلامی در سلامت از منظر قرآن و حدیث، نقش دعا و توکل در سلامت از منظر قرآن و حدیث، نقش نماز و وضو در سلامت از منظر قرآن و حدیث، سلامت معنوی از منظر قرآن و حدیث، عزت و کرامت پزشک از منظر قرآن و حدیث و عدالت در نظام سلامت از نگاه قرآن و حدیث.

 

وی اظهار داشت: شرکت در این همایش برای عموم دانشجویان در گروه پزشکی و سایر رشته ها آزاد است و علاقه مندان می توانند مقالات خود را در محورهای یاد شده تا تاریخ ۳۰ تیرماه سال جاری به دبیرخانه ارسال کنند. همچنین دانشجویان و پژوهشگران با مراجعه به وب سایت همایش به آدرس www.ajaums.ac.ir  می توانند نسبت به درج مقالات خود اقدام کنند.

 

دبیر همایش فرهنگ سلامت از منظر قرآن و حدیث با اشاره به چهارمین همایش بررسی فرهنگ سلامت از منظر قرآن و حدیث در سال گذشته اظهار کرد: در همایش چهارم 54 مقاله پذیرفته شد و 12 پنل برای سخنرانی آماده شد و در نهایت به هفت مقاله برتر جوایزی تعلق گرفت. مقالات برتر هم در همایش پنجم در دو پنل سخنرانی در همایش ارایه می شود.

چاپ خبر