رمضان، رساله فکری انسان را منظم و توان را برای حرکت در مسیر ذات الهی هموار می کند
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان، در پیامی اعلام کرد: رمضان، رساله فکری انسان را منظم، عزم را راسخ و توان را برای حرکت در مسیر ذات اقدس الهی هموار می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، دکتر غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، در پیامی به مناسبت حلول ماه شوال، عید سعید فطر را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

لحظات ناب رمضان به ساعات پایانی خود می رسد، نوید یک ماه بندگی و اخلاص در پیشگاه خداوند، یک ماه فرصتِ اندیشیدن در کردار و رفتار، یک ماه پاک سازی روح و روان به آخر می رسد. رمضان، بهاری است که انسان را از نو می سازد و به زیبایی متحول می کند.

 

رمضان، رساله فکری انسان را منظم، عزم را راسخ و توان را برای حرکت در مسیر ذات اقدس الهی هموار می کند. در این ماه تعلیم و تربیت انسان به نیکی انجام می پذیرد و خداوند برای پاک سازی از گناهان، انسان را معنا می بخشد.

 

گویی این ماه فرصتی غنیمت و ارزشمند برای جولان بندگی در محضر خداست، خدایی که روح خود را در انسان دمیده و از او روح الله یاد می کند که می تواند با حفظ کرامت و اخلاق، نماینده ناب و مخلص خداوند بر کره زمین باشد.

 

اینجانب فرا رسیدن ماه عزیز و شریف شوال و عید سعید فطر را به همه مردم ایران زمین، به وطن ترین کشور جهان و نیز این روز زیبا، این عید مکرم را به مردم صبور، مومن و عزتمند استان خوزستان تبریک عرض می نمایم. از درگاه خداوند ایامی شاد، سرشار از خوبی ها، نیکی ها و سلامتی برای همگان مسئلت دارم.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان

 

چاپ خبر