امام جمعه خرم آباد:
وحدت و مقاومت سیلی محکم به توطئه های استکباری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه خرم آباد، صفوف نماز عید فطر را جلوه ای از وحدت مسلمانان دانست و افزود: وحدت و مقاومت سیلی محکم به توطئه های مستکبران است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، آیت الله سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان، امروز در خطبه های نماز عید سعید فطر، گفت: صفوف به هم پیوسته مسلمانان در عید فطر نمایش وحدت و انسجام مسلمانان است.

 

وی نماز عید فطر را نمایش جلوه های معنویت ماه مبارک رمضان دانست و افزود: مردم مومن و روزه دار با حضور در نماز عید فطرمقاومت، وحدت، عبادت و صبر خود را به نمایش می گذارند.

 

آیت الله میرعمادی، اظهار داشت: شب های قدر و همچنین راهپیمایی روز قدس از دیگر جلوه های وحدت مسلمانان است.

 

وی تصریح کرد: مردم مومن و خداجوی ایران اسلامی بویژه مردم لرستان با حضور در راهپیمایی روز قدس وحدت و انجسام خود را در برابر نقشه های استکباری و انزجار از اشغال قدس شریف را به نمایش گذاشتند.

 

امام جمعه خرم آباد، روز قدس را نمایش بصیرت، وحدت و مقاومت جهان اسلام دانست و افزود:مقاومت در حوزه های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی موجب شکست توطئه های استکباری دشمنان خواهد شد.

 

وی مقاومت را سیلی محکم به توطئه های دشمنان دانست و افزود: حفظ وحدت و تقویت فرهنگ مقاومت راه مقابله با توطئه های استکباری و غده سرطانی اسرائیل غاصب است.

 

امام جمعه خرم آباد، با اشاره به چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: حفظ وحدت، بصیرت وهوشیاری در برابر توطئه های دشمنان و تکیه برتوان داخلی مهم ترین راه صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان، عزتمندی را دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی دانست و افزود: استقلال، عزتمندی، پیشرفت های علمی، پیشرفت های موشکی و دفاعی و انرژی هسته ای از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه این پیشرفت ها در سایه اعتماد به نفس حاصل شده است، افزود: تقویت روحیه انقلابی و جهادی، اعتماد به نفس و تکیه بر ظرفیت های داخلی موجب توسعه و تقویت روز افزون رشد و توسعه در کشور خواهد شد.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان، اظهار کرد: روحیه مطالبه گری از مهم ترین خصوصیت های اندیشه انقلابی گری است، روحیه مطالبه گری است.

 

چاپ خبر