فضایل به دست آمده در ماه مبارک رمضان در طول سال تداوم یابد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به فضایل به دست آمده در ماه رمضان همچون تقوا، شکرگزاری و رشد معنوی انسان ها، بر تداوم این ویژگی ها در طول سال تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد؛ حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی امروز در خطبه های نماز عید فطر مرکز خراسان شمالی با بیان اینکه لباس تقوا، هدیه ای است که خداوند در ماه مبارک رمضان به بندگان عطا می کند، بر پوشیدن این لباس در همه روزهای سال تاکید کرد.

 

امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه انسان در ماه مبارک رمضان به زهد و پارسایی می رسد، بیان کرد: نباید رنگ و لعاب دنیوی ما را از این فضیلت ها دور کرده  و این مهم  رو به فراموشی رود.

 

حجت الاسلام یعقوبی با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد هوای نفس بر عقل انسان غلبه کند، افزود: بهترین ها آنانی هستند که اجازه نمی دهند هوای نفس بر عقلشان مسلط شود که اگر اینگونه شد، جزو بدترین ها می شوند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تاکید بر ضرورت الگوپذیری از ائمه اطهار علیهم السلام به ویژه حضرت علی علیه السلام، گفت: باید تلاش کرد همچون امیر مومنان همه اعمال و رفتار ما توامان باتقوا باشد تا به سعادت و کمال برسیم.

 

 

 

چاپ خبر