برای اقامه نماز عید فطر؛
انتقال نمازگزاران از ۱۰۰ مسجد به مصلی امام خمینی (ره)
خبرگزاری شبستان: رئيس مرکز فعاليت هاي ديني شهرداري تهران از فراهم کردن شرايط انتقال نمازگزاران به مصلي امام خميني از بيش از یکصد مسجد در اقصی نقاط شهر تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، حجت‌الاسلام صادق‌زاده با بيان اين که مدیریت شهری پایتخت براي انتقال مردم از اقصي نقاط تهران بزرگ به مصلي امام خمینی (ره) از طريق مترو و اتوبوس، برنامه‌ريزي‌هاي لازم را انجام داده است، افزود: اعزام اتوبوس به مساجد شاخص شهر برای انتقال نمازگزاران از ساعات اولیه صبح روز عید فطر مهیا است.

 

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر اين، مجموعه حمل و نقل شهري و مترو  از ساعت ۵ بامداد آماده خدمت‌رساني به شهروندان عزيز و انتقال آنان به محل برگزاري نماز عيد فطر خواهند بود.

 

رئيس مرکز فعاليت‌هاي ديني شهرداري تهران ضمن تبريک فرارسيدن عيد سعيد فطر، گفت: تمامي بخش‌هاي مختلف شهرداري تهران براي برگزاري هر چه باشکوه‌تر مراسم نماز عيد فطر در مصلي امام خمینی (ره) به امامت مقام معظم رهبري، مشغول فعاليت هستند تا شهروندان بتوانند در اين مراسم بزرگ شرکت کنند.

 

به گزارش شبستان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران، وی با اعلام اين که با همکاری سازمان اتوبوسرانی و طبق هماهنگی به عمل آمده با ائمه جماعات مساجد، آمادگی شهرداری جهت اعزام اتوبوس به در مساجد به تعداد مورد نیاز اعلام شده است، اظهار کرد: از بعضی  مساجد دو الي سه دستگاه اتوبوس، شهروندان را به مصلي تهران انتقال می‌دهند.

 

 

 

چاپ خبر