کمک به مردم رضایت الهی را به همراه دارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شاهین شهر گفت: کمک به مردم مقدمه ارتباط با خدا و رضایت الهی را به همراه دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، حجت الاسلام ملکیان، امام جمعه شاهین شهر در ویژه برنامه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان اصفهان با اشاره به ارتباط انسان با خدا و ارتباط با بندگان خدا اظهارداشت: ارتباط با بندگان خدا و ارتباط با معبود دو نوع ارتباطی است که انسان در زندگی فراهم می سازد.

 

وی افزود: کمک به مردم مقدمه ارتباط با خدا و رضایت الهی را به همراه دارد و هرچقدر انسان در کمک به بندگان خداوند و برقراری این ارتباط تلاش کند سعادت و رضایت الهی را بیشتر از دیگران کسب کرده است.

 

حجت الاسلام ملکیان ادامه داد: امام صادق(ع) در روایتی اهمیت نیت کمک به دیگران را بیش از ثواب حج و شب زنده داری دانسته که این موضوع اهمیت حمایت از نیازمندان و دستگیری از مردم را نشان می دهد.

 

وی با بیان اینکه آموزه های دینی اسلام خدمت به مردم و خود داری از خیانت و ضرر به انسان ها را تاکیدکرده، گفت: نیت در کمک به مردم بسیار مهم است و اگر هم فرصت و زمینه رفع مشکل و خدمت فراهم نشود بازهم مورد توجه و رضایت الهی است.

 

حجت الاسلام ملکیان کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را مهم خواند و یادآورشد: این نوع کمک و انسان دوستی خدمتی بزرگ به خانواده های زندانیان هم خواهد بود.

 

چاپ خبر