با حکمی از سوی آیت الله جنتی:
شکل گیری شورای سیاستگذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در گلستان به ریاست آیت الله نورمفیدی
خبرگزاری شبستان: آیت الله جنتی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی خواستار شکل گیری شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گلستان به ریاست آیت الله سیدکاظم نورمفیدی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، در حکمی از سوی آیت الله جنتی، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان گلستان معرفی شد.

 

در این حکم آمده است: نظر به ضرورت و اهمیت خاص بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مقطع حساس و سرنوشت ساز کنونی با تبیین مستدل، باورپذیر و منطقی کارآمدی نظام دینی-  دستاوردهای بی بدیل نظام مقدس اسلامی برآمده از نهضت الهی احیاگر اسلام ناب محمدی (ص) حضرت امام خمینی (ره) که مستلزم برنامه ریزی جامع، فراگیر و بهره حداکثری از تمامی ظرفیت ها و هم افزایی نهادها و ارگان ها، شخصیت های حوزوی و دانشگاهی و تشکل های مردمی است. لذا با عنایت به رسالت خطیر حضرتعالی در جایگاه رفیع نمایندگی ولی فقیه در استان و امامت جمعه، لطفا شورایی با عنوان « شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان» به ریاست شخص آن جانب و عضویت استاندار محترم، مدیران محترم دیگر ارگان ها و نهادهای عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تشکیل و تدابیر لازم مرتبط با موضوع از طریق بومی سازی اهداف، راهبردها و خط مشی های شورا و ستادمرکزی را مبذول فرمایید.

 

گفتنی است، طی هفته گذشته نیز رئیس و جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به همراه برخی از مدیران با آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان پیرامون شکل گیری این شورا دیدار و گفتگو کردند.

چاپ خبر